Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgā

FOTO: Mežaparka Lielajā estrādē izbūvēta Sidraba birzs dziesmu kalnā(6)

Trešdien, 10. jūnijā, Rīgas pašvaldības pagaidu administrācijas pārstāvji kopā ar valdības ministriem, būvniekiem, arhitektiem, Dziesmu un deju svētku rīkotājiem, virsdiriģentiem un projektā iesaistīto institūciju un mediju pārstāvjiem klātienē iepazinās ar Mežaparka Lielās estrādes būvniecības B posma pirmajā kārtā paveiktajiem darbiem.

Rīgā pieejamas būs astoņas oficiālās peldvietas(2)

Rīgas pilsētā šogad iedzīvotājiem būs pieejamas astoņas oficiālās peldvietas, informē Rīgas domē. Apmeklētājus ir gatavas uzņemt peldvietas Vecāķos, Lucavsalā, Vakarbuļļos, Daugavgrīvā, Rumbulā, pie Ķīšezera, Bābelīša ezera un Ķīpsalā.

Rīgas satiksme pirmo ceturksni noslēgusi ar peļņu(2)

Rīgas satiksme informē, ka pēc neauditētā pārskata datiem uzņēmums 2020. gada 1. ceturksni ir noslēdzis ar peļņu 1,1 miljona eiro apmērā. Kopumā sabiedriskajos transportlīdzekļos 2020. gada trīs mēnešos pārvadāti 32,1 miljoni pasažieru.

RS kontrolieri: arvien vairāk pasažieru lieto mutes un deguna aizsegus

Laika posmā no 12. maija līdz 26. maijam Rīgas satiksmes kontrolieri veikuši 8588 sabiedriskā transporta līdzekļu pārbaudes, no tām vairāk nekā 500 ar Rīgas pašvaldības policiju. Pārbaužu laikā biļešu kontrolieri gan atgādina pasažieriem par mutes un aizsegu lietošanu, gan kontrolē vai pasažieri iegādājušies un reģistrējuši braucienu.