Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgā

Ko upurēsim koncertzālei? © DIENA(35)

Ačgārnā secībā, bet labāk vēlu, nekā nekad – profesionālās arhitektu diskusijas par jaunās koncertzāles būvēšanai lielā steigā izraudzīto un valdībā pirms Jāņiem nolemto un izziņoto vietu Rīgā, Elizabetes ielā 2, tomēr notiek.

Burovs autoostas padomē nonācis ar pašvaldības balsīm(4)

Bijušo Rīgas mēru un pašreizējo partijas Gods kalpot Rīgai (GKR) mēra amata kandidātu Oļegu Burovu pirms nedēļas ievēlēja par Rīgas starptautiskās autoostas padomes priekšsēdētāju. Par Burovu akcionāru sapulcē balsoja arī Rīgas pašvaldības pārstāvis zvērināts advokāts Mareks Šīrants no biroja Dzanuškāns & Partneri, noskaidroja LTV raidījums de facto. Turklāt Šīrants pamanījās padomē iedabūt arī sev tuvu kandidāti.

Deglava tilta rekonstrukcijas problēmas ieilgst(4)

Deglava tilta rekonstrukcija izmaksās divreiz dārgāk, nekā savulaik plānotie nepilni pieci miljoni eiro. Kopā ar būvniecības otro etapu, kas drīzumā varētu sākties, kopējās tilta atjaunošanas izmaksas pārsniegs 10 miljonus. Latvijas Televīzijas raidījumam De facto zināms, ka iepirkumā izraudzīts nākamā etapa būvnieks, kas būs SIA Tilts, ko vēl gan var apstrīdēt. Tomēr gatavojoties nākamajam būvniecības cēlienam, ne viss ir atrisināts no līdzšinējā mantojuma.

Piesārņojuma dēļ aizliegts peldēties peldvietā Rumbulā(2)

Pēc Veselības inspekcijas (VI) valsts monitoringā veiktajām peldvietu ūdens kvalitātes pārbaudēm ir noteikts aizliegums peldēties Daugavas peldvietā Rumbula, kurā konstatēts augsts mikrobioloģiskais piesārņojums, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.