Kovidlaika emociju skaidrojošā vārdnīca. Bailes, trauksme, vientulība, agresija, bezpalīdzība, dusmas... Kopā ar kognitīvi biheiviorālo terapeiti Diānu Zandi noskaidrojam, ko šobrīd aktuālās emocijas pastāsta par tevi pašu un ko ar tām iesākt?
Skola ienāk mājās! Bērnu psihiatri ceļ trauksmi – ja infekciju slimību nodaļas ir pārpildītas ar pieaugušajiem Covid-19 pacientiem, tad Bērnu slimnīcas psihiatrijas nodaļas pārpildītas ar depresīviem pusaudžiem. Psihiatra Ņikitas Bezborodova ieteikumi vecākiem, kuri tagad kļuvuši arī par skolotājiem.
Panikas lēkmes. Pirms nākamās reizes jābūt izstrādātai stratēģijai, kā sev palīdzēsi nejauko lēkmes brīdi pārvarēt. Stāsta psihiatres Lada Stoligvo un Liene Sīle.
Kulināres Annas Birmanes (Anna Panna) personiskais un atklātais stāsts: "Veģetatīvajai distonijai esmu ļoti pateicīga par skološanu".
Tējas ar nomierinošu efektu. Kopā ar farmācijas doktori Viju Eniņu un miega speciālisti Iju Cimdiņu pētām šo tēju sastāvu, jo izrādās – ne visas der visiem!
Aizspriedumi un medikamenti. Kas jāzina cilvēkam, kuram psihiatrs izrakstītījis recepti zālēm? Paradoksālā kārtā tieši pret medikamentiem, kas nepareizi lietoti un var izraisīt atkarību, aizspriedumu mēdz būt vismazāk.
Jauna tendence – psihoterapijas seanss onlainā. Vai vērts mēģināt? Ieguvumi pret trūkumiem.
Kur meklēt palīdzību un saņemt psiholoģisko palīdzību? 5 jautājumi veselības ministram Danielam Pavļutam.
Tieku galā ar stresu! Kā šajā savādajā laikā par savu psihoemocionālo veselību rūpējas TV šovu vadītāja Dagmāra Legante-Celmiņa, ceļotājs Viesturs Saldavs, aktieris un režisors Intars Rešetins, Zvaigzne ABC īpašniece Vija Kilbloka un fotogrāfs Gatis Rozenfelds.
Izdevumu meklē preses tirdzniecības vietās visā Latvijā, www.ekiosks.lv vai zvanot klietnu servisam pa tālruni 67292633.