Jaunākā latviešu proza šajā žurnāla numurā iezīmē dažādu paaudžu sieviešu dzīves jēgas meklējumus. Publicēts fragments no rakstnieces Kristīnes Ulbergas topošā romāna Pāreja, kā arī Ievas Aizpures un Irinas Cigaļskas stāsti, kā arī fragments no Reičelas Džoisas romāna Harolda Fraja neticamais svētceļojums Silvijas Brices tulkojumā.
Žurnālā lasāma arī Arvja Vigula saruna ar spāņu dzejnieku Alehandro Lopesu Andradu, kas stāsta par daudziem procesiem, kas šobrīd notiek Spānijas literatūrā un kultūrā.
Dzejas sadaļā var lasīt jaunākos Annas Auziņas, Dainas Sirmās un Māra Salēja darbus. Atdzeju pārstāv igauņu dzejnieka Matsa Trāta savdabīgās poētiskās epitāfijas Haralas dzīvesstāsti, ko atdzejojis Guntars Godiņš.
Maija Treile raksta par Jaunā Rīgas teātra Mazās zāles iestudējumu Stum, stum pēc Andras Neiburgas stāstu motīviem, bet Līga Ulberte par Latvijas teātros uzplaukušo interesi par mākslinieku dzīvesstāstiem, atceroties arī agrākus iestudējumus. Aivara Madra raksts lasītājus iepazīstina ar bulgāru rakstnieka Vladislava Todorova romānu Dzifts un tā ekranizāciju, tuvāk aplūkojot melnā romāna (roman noir) žanra attīstību. Savukārt Dainis Leinerts turpina pētījumus ateisma literatūrā, kritiski aplūkojot jaunāko Ričarda Dokinsa grāmatu Dieva delūzija. Vilis Kasims informē par pārmaiņām Bukera prēmijas piešķiršanā un analizē to ietekmi uz turpmāko prēmijas piešķiršanas procesu.
Inta Čaklā, Gustavs Strenga, Kārlis Vērdiņš, Daina Tabūna, Aija Fedorova, Edvīns Raups, Dainis Leinerts, Anda Baklāne un Ilva Skulte iedziļinājušies, gan latviešu, gan tulkotās dzejas un prozas darbos. Arī šajā numurā sniegta informācija par jaunākajām izdotajām grāmatām Latvijā un latviešu literatūras tulkojumiem citās valodās.
Žurnāla vāku veidojis fotogrāfs Kristaps Kalns.