Šī ekspozīcija tika iecerēta vēl tad, kad Zaha Hadida bija dzīva. Viņas daiļrades atskaites punkts bija zīmējumi – izstādē var aplūkot arhitektes darbus, kuri tapuši no 70. gadiem līdz 90. gadu sākumam, kā arī viņas piezīmju grāmatas un skices, kuras atklāj mākslinieces pārdomas par arhitektoniskām formām.
Ekspozīcija iekārtota galerijā, kuru 2013. gadā rekonstruējis un paplašinājis Zahas Hadidas birojs. Arhitektes zīmējumus un glezniecību ietekmējuši avangarda mākslinieki Kazimirs Maļevičs, Vladimirs Tatlins un Aleksandrs Rodčenko. Kaligrāfiska zīmēšana palīdzēja Zahai Hadidai vizualizēt idejas, interpretēt realitāti, kā arī pētīt arhitektūras un dizaina attiecības ar pasauli, kurā dzīvojam.
Eksponētie darbi uz papīra un audekla ir arhitektes radītais utopiskās pasaules manifests. Tie atklāj, kādus projektus Zaha Hadida vēlējās īstenot, kad neviens viņas objekts vēl nebija uzcelts (pirmais nozīmīgais projekts realizēts 1993. gadā – mēbeļu ražotājkompānijas Vitra privātā ugunsdzēsības stacija Veilā pie Reinas Vācijā).
Vienlaikus ar šo izstādi Londonas Zinātnes muzejā pagājušajā nedēļā tika atklāta Zahas Hadidas arhitektu biroja izveidotā Matemātikas galerija, kura parāda visplašākajai auditorijai, kā matemātiķi, viņu pētījumi un sasniegumi 400 gados ietekmējuši pasauli.
Galerijā ir izstādīts vairāk nekā 100 eksponātu, kuri stāsta par matemātikas likumu nozīmi visdažādākajās jomās – naudas apgrozījumā, tirdzniecībā, ceļošanā, karā, dzīvē un nāvē. Kā zināms, pirms arhitektūras studijām Londonā Zaha Hadida studēja matemātiku Amerikāņu institūtā savā dzimtajā Beirūtā. Matemātikas galerija Zinātnes muzejā ir vēl viens ievērības cienīgs projekts izcilās meistares piemiņas iemūžināšanā.