Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa
"Tā ir liela manas dzīves daļa. Patiesībā tā ir mana dzīve - tik ilgi un tik nopietni," saka Vecumnieku vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Ingrīda Segliņa

Vai viegli būt skolotājam?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vai viegli būt latvietim?
V
Nupat ka pie\zvanīju uz Rīgas internetveikala "Zara"informatīvā tālruņa numuru 80003525,kur man automatiskais atbildētājs angliski piedāvāja nospies attiecīgu podziņu,lai saņemtu informāciju angļu vai krievu valodā.Piedāvājumu,saņemt informāciju latviski,tā arī nesagaidīju! Te jājautā ne tikai"Kas es esmu,kā to savulaik darīja prezidents Valdis Zatlers,bet arī"Kur es esmu?" Jo tā jau ir klaja valsts valodas un pamattautības ignorēšana,pļauka Latvijai,kas tiek pieļauta,bez jebkādiem iebildumiem!
Zigis
Z
Irija vajag cilvekus ar profesijam,cilveki bez zinasanam paliek uz vietas,mazga traukus te,Irija to visu dara ar masinam. Uz citam valstim izcelo apnemigi cilveki, uz vietas paliek neapnemigi,ar mazu izglitibu,bez profesijam.
Uldis
U
Lai iet pastradat par apkopeju slimnica,jeb par setnieci,tad redzes cik viegli tiem un kadu algu tie sanem.Tad beigeies vaimanat.
nesaprotu
n
Es arī nesaprotu,kas tā katru dienu par gatavošanos stundai,vai formulas nav vienas un tās pašas gadiem,vai lat.val.likumi mainās,vai nav jau gadiem atstrādāta mācību viela?.Ja skolotājs katru dienu klāsta kādus jaunus zinātniskos atklājumus,kurus atrada i-netā iztulkoja,sagatavoja par to pārskatu,lai informētu skolēnus,tad es saprotu.
xio
x
Foršs momentiņš: Provinces skolotāja, atzīst, ka 800€ uz rokas, "ir okei", bet nezina, kā ar to "iztiek" kolēģi ar bērniem. 800€ ir liela alga, vai tāda ir žurnālistei privātā medijā, kas viņu intervēja? Bet tikmēr šis spriedums palika pilnīgi nekomentēts. Un nabaga skolotājiem (privātā sektora nodokļu maksātāju, kas reti kad saņem 800€ - varbūt Dienā? - uz rokas, atalgotiem) jārīko streiki.
Juris
J
Vai citu profesiju cilvekiem ir paradize? Lokomatives vaditajs kas strada dienu un nakti,bet ne tikai kadus 6-7 stundas lidz pusdienai ka Ingrida,ari tam stresa vairak neka tai damai. Tad nu visi saks vaimanat. Lai iet tad stradat cita nozare ,tad redzes cik bieza garoza ir tur!
1995. gada absolvente
1
Visu cieņu manai pedagoģei, Ingrīdai Segliņai!
Ruta
R
Lai žurnāliste izlasa ko pati uzrakstījusi:"darbadiena ir gara – stundas ik dienu sākas jau astoņos un ilgst līdz pulksten 14–15, bet vēl līdz septiņiem astoņiem vakarā Ingrīda skolā gatavojas nākamajai dienai. Atnākot mājās, par darbu gan vairs netiek domāts..." Tātad nākamajai dienai pedagoģe gatavojas, nedomājot par darbu. Bet Ingrīda Segliņa ir tiešām ļoti laba skolotāja.
anete
a
Lasīt iemācies! Tur rakstīts, ka gatavojas skolā, bet, atnākot mājās, par darbu nedomā. Man gan radās jautājums par tik ilgu gatavošanos - mums pilnai slodzei apmaksā gatavošanos nedaudz virs 2 stundām nedēļā, bet te 4 - 5 stundas dienā? Es arī tā gribētu.
  • 3
  • 1
Ak
A
Kāda tur vēl speciāla gatavošanās,ja cilvēks tajā pat darbā nostrādājis 30 gadus,viss jau sen ir galvā kā tēvareize.
  • 6
  • 7
Dostojevskis
D
Vajag tikai ieklausīties mūsu "sabiedrības krējuma" runā... lai saprastu, ka literatūra ir viena ļoti nopietna lieta. Pilnīgi nenovērtēta.
AIZVERATIES SŪDA PATRIĶI
A
ATSTĀT 5 KLAŠU APMĀCĪBU. LASĪT MĀK, PARAKSTĪTIES MĀK...SKAITĪT IEMĀCĪSIES, KĀ ČIGĀNĒNS UN UZ DARBU. ES TOS VERGUS VISPĀR NEAPMĀCĪTU. JA NEPATĪK LAI TINĀS UZ ĪRIJU.
Pirmsskolas skolotāja
P
Ļoti aizvainojošs raksts. Rada iespaidu, ka mācību process pirmsskolā nemaz nenotiek, tikai ēšana, pastaiga un diendusa. Salīdzinot ar skolu pedagogiem, mūsu alga ir tā pati mazākā. Ja nav apgādājamo un esi atteicies no neapliekamā minimuma, par 0,85 slodzi saņem 450 eur uz rokas. Varbūt Dienas žurnālisti var papētīt un aprakstīt reālo situāciju arī pirmsskolā?
latvis
l
Cien. žurnāliste Jolanta! Domāju, ka iztirzājot LATVIEŠU VALODAS skolotājas dzīves skatījumu un izglītības jautājumus, nevajadzētu lietot vienkāršrunas frāzes:"slodzi salasa","bērnu daudzums"(saskaitāmi!),"baigi uzsmelies ",es esmu pilna","ja blandies pa pasauli","nēsājies pa pasauli".TIEŠI ŠĀDI TEKSTI IR PIERĀDĪJUMS PAR PAMATĪGU ZINĀŠANU TRŪKUMU, VĀRDU KRĀJUMA NABADZĪBU.
arī lasīju
a
Žurnāliste citē skolotāju. Kauns, ka šo dīvaino skolotāju, kura neprot latviski pareizi izteikties, uzrāda kā labas skolotājas piemēru. Labi, skolotājs drīkst nepareizi runāt, bet ne jau publiski.
  • 20
  • 7
Irlielāmērāticams
I
ka skolotājam būt ir viegli. Bet ... būt visādu politisko ampelmaņu kaprīžu izpildītājam - grūti, gandrīz neiespējami.
AIZVERATIES SŪDA PATRIĶI
A
ATSTĀT 5 KLAŠU APMĀCĪBU. LASĪT MĀK, PARAKSTĪTIES MĀK...SKAITĪT IEMĀCĪSIES, KĀ ČIGĀNĒNS UN UZ DARBU. ES TOS VERGUS VISPĀR NEAPMĀCĪTU. JA NEPATĪK LAI TINĀS UZ ĪRIJU.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Tavs piemērs rāda, ka ar 5 klasēm ir nedaudz par maz... .
  • 17
  • 4
AIZVERATIES SŪDA PATRIĶI
A
ATSTĀT 5 KLAŠU APMĀCĪBU. LASĪT MĀK, PARAKSTĪTIES MĀK...SKAITĪT IEMĀCĪSIES, KĀ ČIGĀNĒNS UN UZ DARBU. ES TOS VERGUS VISPĀR NEAPMĀCĪTU. JA NEPATĪK LAI TINĀS UZ ĪRIJU.
>AIZVERATIES.....
&
Bet tu pats satinies stiķītī un pakaries,būs vienreiz miers no tāda debīliķa kā tu.
  • 0
  • 1

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Piesārņotākais gaiss – Āzijā

Varam atviegloti nopūsties – rīdzinieki elpo tīrāku gaisu nekā liela daļa pasaules metropoļu iedzīvotāju. Šveices gaisa kvalitātes tehnoloģiju kompānijas IQAir uzturētajā piesārņotāko pasa...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata