Līdz pusdeviņiem vakarā neviens no Latvenergo vadības darbiniekiem nebija aizturēts vai nogādāts izolatorā. Pēc Dienas rīcībā esošās informācijas, uzņēmuma vadītāji otrdien nopratināti birojos. KNAB izmeklēšanu par iespējamiem Latvenergo vadības pārkāpumiem sāka jau 2006. gadā. TEC-2 rekonstrukcijas projekts tika sākts 2005. gadā, un valdībā par to bija ļoti lielas diskusijas.
«Esam ļoti nepatīkami pārsteigti par šo situāciju, ja būs turpmākas darbības, ceram, ka tās notiks iespējami ātri, lai mazinātu potenciālo traipu uz Latvenergo,» otrdienas vakarā norādīja Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce. Viņš stāstīja, ka uz EM pulksten 10.30 zvanījusi KNAB priekšnieka vietniece Juta Strīķe un lūgusi norīkot divus savus darbiniekus. Viņi vēlāk stāstījuši, ka gumijas cimdos KNAB darbinieki pārbaudījuši datu nesējus, meklējot informāciju un dokumentus. Tas notika diezgan lielā klusumā, zināja teikt J. Pūce. Kratīšana K. Miķelsona kabinetā notikusi viņa personīgā advokāta klātbūtnē.
KNAB pārstāvis Andris Vitenburgs norādīja, ka patlaban birojs nevar sniegt informāciju par atsevišķām procesuālajām darbībām. Ja tiks pieņemti nozīmīgi lēmumi, tad birojs par to kopumā informēs. KNAB ir tiesības aizturēt amatpersonas uz aizdomu pamata, taču, lai lemtu par apcietinājumu, birojam ir jādodas uz tiesu.