Tā ir gaumes lieta. Bieži vien mums nav nekādas filozofiskas un mākslinieciski zinātniskas idejas. Veidojot šo izstādi, man bija visai abstrakta ideja - gribējās kaut ko jautru un aizraujošu.» Vladimirs uzsver, ka šajā izstādē ir daudz joku: «Komentāri zem bildēm rada spēles sajūtu. Bez šiem tekstiem vairums ekspozīcijas darbu būtu vizuālie mēsli.»
Lielākais jokdaris Orbītas kompānijā, Romāns Korovins, izrāda asprātīgu brīvdabas fotokomiksu Peldēties un sauļoties, kas stāsta par zīles, gliemeža, koku lapu, burkānu, tualetes papīra ruļļu un citu varoņu piedzīvojumiem. Katru fotogrāfiju papildina komentāri - titri latviešu un angļu valodā. Romāns tuvplānā nofotografē rīta rasu un paraksta: «Bebra sviedri.» Vai nav smieklīgi?
Ironiju un privātumu savij kopā Anna Volkova. «Šie ir interneta joka līmeņa darbi. Komentāri pašreiz vispār tiek uztverti kā interneta vides sastāvdaļa,» viņa piebilst. «Ja blakus viens otram izvietoti divi viena cilvēka portreti, tu uzreiz, pat neapzināti meklēsi atšķirības vai arī domāsi sieviešu žurnālu piedāvātajā formātā «pirms un pēc». Žoržs ir apēdis banānu. Aņečka ir izsmēķējusi cigareti. Un kas ir mainījies? Tā ir komentāra provokācija attiecībā uz attēlu. Jātic tam, ko tu pats redzi tajā bildē.» Anna ir izveidojusi «pastkartīšu sēriju no Parīzes». «Tas ir viegls porno,» viņa smaida. «Ja kāds saka «viņi aizbrauca uz Parīzi», uzreiz ir skaidrs, ko viņi tur darīs.»
Dzejnieks Aleksandrs Zapoļs (viņš pazīstams ar pseidonīmu Semjons Haņins) fotokolāžā Rīga/Maskava apvienojis intīmo, erotisko fotostāsta naratīvu ar bildēm ceļotāju stilā. Vladimirs Leibgams fotosērijā Kas noticis? pievērš uzmanību šīs frāzes «atkārtošanas mantrai» Holivudas filmās, turklāt bieži vien titri, kurus redzam uz kinoekrāna, nesakrīt ar faktisko darbību - vārdi vai nu atpaliek, vai steidzas notikumiem pa priekšu.
Jeļena Glazova izstādē piedalās ar trim videodarbiem, kuros telpā tiek projicēti trīs viņas dzejoļi. «Tā ir teksta un vizuālās mākslas sintēze. Poētisks video. Darbs Re-starts ir franču rakstnieka Luija Ferdinanda Selīna un viņa punktuācijas iedvesmots,» stāsta Jeļena. «Anna Volkova arī pēta savu personisko telpu - tas ir tuvu tam, ko daru es. Zapoļs nodarbojas ar telpas dekonstrukciju, Leibgams - ar jēgas dekonstrukciju. Mums ir daudz kopīga, taču neesam par to runājuši,» Jeļena raksturo radošo dialogu ar Orbītas līdzgaitniekiem.