Otrais, ko mēs esam ieviesuši šā gada sākumā, tātad atjaunojuši nodokļu atvieglojuma programmu lielajiem investīciju projektiem. Tālāk atbalsts nepieciešamās infrastruktūras nodrošināšanai. To mēs piedāvājam arī savā programmā - nodrošināt šādu industriālās infrastruktūras programmu vismaz 120 miljonu latu apjomā, kas ražotnēm, kuras grasās ienākt Latvijā, nodrošina industriālos elektrības pieslēgumus, dzelzceļa pieslēgumus, ceļu pieslēgumus, kas ir konkrēts infrastruktūras atbalsts. Otrs ir profesionālās izglītības programmu pieskaņošana konkrētai darba devēju nepieciešamībai.
Par priekšrocībām - viena priekšrocība ir izmaksu efektivitāte. Konkrēti par Rīgu ir veikti pētījumi, un pašreiz Rīga no visām ES galvaspilsētām izmaksu ziņā ir visefektīvākā vieta, kur izvietot savu biznesu. Otrs ir koordinēta atbalsta struktūra caur investīciju koordinācijas padomi, ko esam radījuši jau pagājušā gada augustā, un caur Polaris metodiku.
6. Pirmkārt, jāapzina kvalificētie darbinieki, kas ir Latvijā, bet ar tāda mēroga ražotni, es pieļauju, būs nepieciešams atsevišķus augstas kvalitātes darbiniekus piesaistīt arī no ārzemēm, jo te mēs tiešām runājam par ļoti liela mēroga ražotni. Un, ņemot vērā, ka projekta izstrādes laiks šādam projektam ir pietiekami ilgs, jau laikus [nepieciešams] sākt profesionālās un augstākās izglītības piedāvājumu faktiski konkrētajam investīciju projektam.
7. Šāda mēroga projekta sagatavošana ir četri pieci gadi. Tātad 2015. gada 1. janvārī.