Visai dārga ir arī ledus uzturēšana. Līdz 2009. gadam, kad Latvijā uzbūvēja pirmo kērlinga halli Baltijā, pašmāju entuziasti bija spiesti izmantot ledus haļļu iespējas, taču kērlingam nepieciešams citāds ledus nekā hokejam vai daiļslidošanai. Tāpēc kērlingistu treniņi ledus hallēs bija apgrūtinoši - vajadzējis speciāli viņiem sagatavot citādu ledu, un tas savukārt nozīmē, ka trenēties varēja tikai vienreiz dienā, kad halle bija brīva no hokejistiem. Tagad kērlinga hallē celiņa īres cena svārstās no 20 līdz 28 latiem par stundu. Viena kērlinga spēle parasti ilgst ap divām stundām, bet uz celiņa vienlaikus nevar būt vairāk par astoņiem spēlētājiem. Tātad viens mačs vienam spēlētājam izmaksā piecus līdz septiņus latus. Pa latam būs jāatdod arī gan par slīdzoles, gan par slotas īri. Ja gadās inventāru saplēst, par slīdzoli jāmaksā 12 latu, par slotu - 32.
Ja kērlings līdz šim nav spēlēts, noteikti būs nepieciešama arī apmācība. Pamatapmācība maksā 10 latu, bet padziļināta - 15 latu stundā. Par papildu samaksu var īrēt projektoru, akmens ātruma kontroles sistēmu un veikt videoierakstu, bet tas jau vairāk attiecināms uz profesionāļiem. Tātad, ja nekad neesat spēlējuši kērlingu, bet ir vēlme to izdarīt, jārēķinās ar izdevumiem vismaz septiņu latu apmērā par divām stundām. Ja divās komandās kopā ir mazāk nekā astoņi cilvēki, tad, protams, summa pieaug.
Tiesa, jaunie kērlingisti, kas šim sporta veidam vēlas pievēršas nopietni, pateicoties pašvaldības atbalstam, var trenēties par ļoti demokrātisku summu - desmit latiem mēnesī.