Viņa iestājas pret ES vienoto valūtu eiro, pret vienu no ES pamatvērtībām - pārvietošanās brīvību, un vēlas panākt, ka dalībvalstu suverenitāte ir augstāk stāvoša par ES likumdošanu un tiek atcelta Eiropas Komisijas teikšana pār dalībvalstu budžetu.
Aptaujas liecina, ka galēji labējie un arī galēji kreisie eiroskeptiskie spēki gūs labus panākumus EP vēlēšanās, pēc kurām tie varētu aizņemt aptuveni ceturto daļu no 751 deputāta vietām jaunajā EP sasaukumā.
M. Lepenas vadītajai partijai Nacionālā fronte vēlēšanās prognozē rezultātu, kas dotu aptuveni 20 mandātu. Tas politiķei sniedz pārliecību, ka, apvienojoties ar citu valstu galēji labējiem spēkiem, piemēram, Nīderlandes Brīvības partiju, Austrijas Tautas partiju un Itālijas Ziemeļu līgu, izdosies izveidot jaunu EP frakciju.
Lai to izdarītu, galēji labējiem eiroskeptiķiem vajadzēs vismaz 25 deputātus no vismaz septiņām ES dalībvalstīm. Tas lielā mērā būs atkarīgs no Lielbritānijas Neatkarības partijas līdera Naidžela Farādža, kas ir paziņojis, ka nesadarbosies ar M. Lepenu.