Lai arī 2020. gada nogalē un 2021. gada sākumā ieviestie ierobežojumi saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu būtiski skāra Latvijas ekonomiku, tie pērn nav ievērojami skāruši uzņēmuma darbību. Lindstrom to skaidro ar faktu, ka uzņēmuma klienti pārstāv dažādas industrijas, no kurām liela daļa turpināja darboties arī ierobežojumu laikā, un tām bija nepieciešami uzņēmuma sniegtie pakalpojumi.
Lindstrom vadītājs Ivars Šmits uzsver: "Pandēmijas gadi pierādīja, ka tekstila noma palīdz organizēt uzņēmumu darbību atbilstoši gan valstī esošajiem ierobežojumiem, gan arī augstiem higiēnas standartiem. Tas daudziem ir bijis atskaites punkts, lai pārskatītu apritē esošā tekstila, tai skaitā darba apģērbu izmantošanu. Jāatzīst, ka uzņēmumi arī secinājuši, ka tieši tekstila noma palīdz ne tikai noturēt darba apģērba pakalpojumu augstākā kvalitātē nekā tad, ja tas tiktu mazgāts pašu spēkiem, bet arī palīdz sasniegt klimata neitralitātes mērķus, jo noma vienmēr būs zaļāka izvēle par iegādātu un pašu mazgātu tekstilu."
Pateicoties tādām nozarēm kā mazumtirdzniecība, pārtikas ražošana un apstrāde, medicīnas un veselības aprūpe, kā arī metālapstrāde, Lindstrom ir bijis no tiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri arī pandēmijā noturēja sava uzņēmuma stabilitāti un ienākumu plūsmu. Šo nozaru klienti ir apliecinājums tam, ka arī ekonomiski sarežģītā laikā uzņēmumiem rūp darbības efektivizācija, kas ir roku rokā ar ilgtspējīgiem risinājumiem.
Lindstrom norāda, ka pandēmijas laikā, 2020. un 2021. gadā, pieprasījums pēc darba apģērbu nomas pakalpojumiem kopā audzis par 7,5%. Lindstrom skaidro, ka pandēmija sekmējusi uzņēmumu vēlmi pārskatīt un nodrošināt to, ka darbinieku apģērbi atbilst augstākajām higiēnas prasībām, kā arī pandēmija palīdzējusi identificēt problēmas tekstila aprites procesā uzņēmumu iekšienē. Tāpat tekstila nomas serviss sevi ir pierādījis kā ilgtspējīgāko un ekonomiski izdevīgāko risinājumu.
Datu analīze liecina, ka arī turpmāk pieprasījums tekstila nomai turpinās augt.
Lindstrom paredz, ka arī 2023. gadā palielināsies neto apgrozījums, ko sekmēs stabilitāte mērķa nozarēs, valsts atbalsts energokrīzes skartajām uzņēmējdarbības jomām, kā arī sabiedrības un valsts pārvaldes pielāgošanās dzīvei pandēmijas apstākļos. Vienlaikus, lai arī ģeopolitiskā situācija šobrīd uzņēmuma darbību tieši nav traucējusi, netieši radītie izaicinājumi vietējai un globālajai ekonomikai uz attīstību liek raudzīties piesardzīgāk.