Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Dizaina filmu festivāls

Analogo mediju atdzimšana un futūrisms

Kuldīgā jau astoto gadu norisināsies Dizaina filmu festivāls. Šogad – no 31. jūlija līdz 15. augustam. Programmā iekļautas sešas pilnmetrāžas filmas, no kurām visas Latvijā tiks izrādītas pirmoreiz.

Kuldīgā norisināsies astotais Dizaina filmu festivāls

Kuldīgā no 31. jūlija līdz 15. augustam astoto gadu norisināsies Dizaina filmu festivāls, kas šogad veltīts analogo mediju atdzimšanai un futūrismam. Programmā iekļautas sešas pilnmetrāžas filmas, no kurām visas tiks pirmo reizi izrādītas Latvijā un piedāvās redzēt labāko jauno kino, kas veltīts dizaina un mākslas tēmām. Apskatīto tēmu lokā būs tādi analogie mediji kā polaroīda fotoaparāts un audiokasetes, futūrisma eksperimenti, provokatīvi, revolucionāri performanču un modes mākslinieki, kā arī cilvēcisks ieskats jaunas meitenes centienos kļūt par supermodeli, informēja festivāla organizators Māris Prombergs.

Kuldīgā notiks piektais Dizaina filmu festivāls

Piekto gadu pēc kārtas, 2. un. 3. jūnijā Kuldīgā notiks Dizaina filmu festivāls, kurā varēs baudītu labāko jauno kino, kas veltīts dizaina un mākslas tēmām un dzīvesstāstiem, kā arī apmeklētu vairāku izstāžu atklāšanu, informēja festivāla organizators Māris Prombergs.

Nedēļas nogalē Kuldīgā notiks Dizaina filmu festivāls

Mākslas, radošas noskaņas un vienkārši romantiskas atpūtas mīļotāji aizvien vairāk iecienījuši apmeklēt Kuldīgu, turklāt ne tikai vēsturiskās arhitektūras un stilīgo kafejnīcu, bet arī kultūras pasākumu dēļ. No 31. jūlija līdz 2. augustam Kuldīgā notiks Dizaina filmu festivāls.

Kuldīgā jau otro gadu notiks Dizaina filmu festivāls

1. un 2. augustā otro gadu pēc kārtas Kuldīgā norisināsies Dizaina filmu festivāls, kura programmā būs iekļautas arī Pecha Kucha prezentācijas un citi ar dizaina un mākslas nozarēm saistīti notikumi, informēja festivāla pārstāvis Māris Prombergs. Festivālā būs skatāmas pasaulē atzītas modei, gleznošanai, fotogrāfijai, arhitektūrai un dizainam veltītas dokumentālās filmas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide