Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +12 °C
Skaidrs
Sestdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Gods kalpot Rīgai

GKR un LIZDA parakstīs vienošanos par sadarbību

Šodien plkst.13 Rātsnamā partija "Gods kalpot Rīgai" (GKR) ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA) parakstīs vienošanos par sadarbību un atbalstu izglītības un zinātnes jautājumu risināšanā, aģentūru LETA informēja (GKR).

Staķa apkampienos vēl nemetas

Drīzāk par piesardzīgu var nosaukt Rīgas domes iespējamās opozīcijas partiju attieksmi pret pozīcijas priekšlikumu piedāvāt tām dažu domes komiteju priekšsēdētāju vietnieku amatus. Turklāt vakar no trim opozīcijas partijām uz tikšanos ar mēra amata kandidātu Mārtiņu Staķi ieradās tikai Gods kalpot Rīgai! un Latvijas Krievu savienības pārstāvji, bet ne Saskaņas politiķi.

Bijušo sabiedroto konkurence

Pagājušajās Rīgas domes vēlēšanās sociāldemokrātiskā partija Saskaņa un partija Gods kalpot Rīgai! (GKR) startēja ar vienu sarakstu. Ārkārtas vēlēšanās šie politiskie spēki konkurēs, un iepriekšējā sasaukuma pēdējie mēneši iezīmēja gana daudz pretrunu abu partiju starpā. Diena vēlējās noskaidrot, vai partijām nav bažu, ka vēlētāji varētu apjukt, daļu sev pazīstamo politiķu redzot vienā, daļu – otrā sarakstā, turklāt vairāki kandidāti ir migrējuši no vienas partijas uz otru.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide