Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Interpols

Irāna aicina Interpolu izdot Trampa aresta orderi

Irāna vērsusies Interpolā ar aicinājumu izdot ASV prezidenta Donalda Trampa starptautisko aresta orderi saistībā ar pirms gada notikušo Irānas ģenerāļa Kasema Sulejmani slepkavību.

Krievija pēc Prokopčuka izgāšanās piesauc nomelnošanu

Pēc tam, kad par starptautiskās policijas organizācijas - Interpola - prezidentu ievēlēts dienvidkorejietis Kims Čon Jans un ar Rietumvalstu pārstāvju balsu palīdzību noraidīta Krievijas policijas ģenerālmajora Aleksandra Prokopčuka kandidatūra, Krievijas pārstāvji izteikušies, ka vēlēšanas ietekmējuši un Prokopčuku nomelnojuši Rietumvalstu amatpersonas un masu mediji.

Interpolu vadīs dienvidkorejietis Kims Čon Jans

Par Interpola prezidentu trešdien ievēlēts Dienvidkorejas pārstāvis Kims Čon Jans, Krievijas kandidātam, pret kura ievēlēšanu iestājās Rietumvalstis, ciešot sakāvi.

Krievijas drošībnieks Interpola vadītāja krēslā "sūtītu nepareizu vēstījumu"

Starptautiskā sabiedrība ir nobažījusies par izskanējušo informāciju, ka Krievijas policijas ģenerālmajors Aleksandrs Prokopčuks varētu kļūt par jauno Interpola vadītāju. Eksperti sacījuši, ka tas "sūtītu nepareizu vēstījumu" un apliecinātu, ka aģentūru var kontrolēt negodprātīgas valstis. Ukrainas amatpersonas gatavojas cīnīties pret Kremļa atbalstītā drošībnieka ievēlēšanu 21. novembrī.

Autokrāti izmanto Interpolu pret kritiķiem

Britu investoru Bilu Brauderu, kurš ir pazīstams Kremļa kritiķis, pagājušajā nedēļā uz dažām stundām aizturēja Spānijas policija. Tas notika tādēļ, ka spāņu likumsargi no kolēģiem Krievijā bija saņēmuši pieprasījumu, kas bija izsūtīts, izmantojot Interpola brīdināšanas sistēmu. Brauderu atbrīvoja pēc Interpola ģenerālsekretāra personīgas iejaukšanās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide