Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Latvijas Reģionu apvienība

Jānis Vilnītis: LRA nedrīkst kļūt par viena cilvēka partiju

Par sestdien notikušā Latvijas Reģionu apvienības (LRA) kongresa aizkulisēm, partijas tālāko likteni un izredzēm gaidāmajās Saeimas vēlēšanās partijas valdes locekli, bijušo Liepājas mēru Jāni Vilnīti iztaujā Agnese Margēviča.

Vidzemes partija nesteidzas saplūst ar Latvijas Reģionu apvienību

Atšķirībā no Reģionu alianses, kura novembra sākumā atbalstīja Latvijas Reģionu apvienības (LRA) pārtapšanu partijā, kas realitātē nozīmē apvienībā esošo atsevišķo partiju darbības izbeigšanu, Vidzemes partija savā kopsapulcē sestdien Smiltenē šādu lēmumu vēl nepieņēma. Nolemts pagaidīt līdz pavasarim, kad valdība būs izlēmusi par administratīvi teritoriālo reformu (ATR), kuras dēļ Vidzemes partijas valdes locekļu vidū ir būtiskas nesaskaņas.

LRA aicina novērst novadu iedzīvotāju diskrimināciju

Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) valde aicina novērst novadu iedzīvotāju diskrimināciju pēc dzīves vietas un nepieļaut 90 tūkstošu Latvijas cilvēku atstāšanu bez pārstāvniecības, kas sekos pēc administratīvi teritoriālās reformas.

Uz LRA bāzes jātop partijai

Pēc Reģionu alianses (RA) priekšsēdētāja amatā aizvadītiem septiņiem gadiem Babītes novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ence sestdien partijas kopsapulcē uz šo posteni vairs nekandidēja. Viņa vietā RA turpmāk vadīs Salacgrīvas novada mērs Dagnis Straubergs. Taču varas maiņa vecākajā Latvijas Reģionu apvienības (LRA) dalīborganizācijā atklāja, ka partijā ir sākusies cīņa par ietekmi, kas atspoguļojās arī RA valdes vēlēšanās – tajās nav ievēlēta LRA līdere Nellija Kleinberga. Viņa savā runā atzina, ka ir gatava uzņemties upura lomu par LRA neiekļūšanu Saeimā, ja "no tā LRA nākotnē būs labāk".

Meklē atbildīgo par LRA netikšanu Saeimā

Latvijas Reģionu apvienības neiekļūšana 13. Saeimā sarežģīs iespējas apvienībai īstenot savu programmu, teikts Vidzemes partijas valdes vēstulē LRA Pārstāvju sapulces vadībai. Vidzemes partija (VP) aicina LRA priekšsēdētāju Nelliju Kleinbergu un Pārstāvju sapulces locekli Daini Liepiņu uzņemties atbildību par LRA vēlēšanu rezultātiem, Dienai apstiprināja VP priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Viņš uzsvēra, ka premjera kandidāts Edvards Smiltēns savu darbu paveicis labi, taču kampaņā esot pieļautas vairākas kļūdas.

Smiltēns sarūgtināts par "falšiem partiju reitingiem"

Saeimā neiekļuvušās Latvijas Reģionu apvienības (LRA) premjera amata kandidāts Edvards Smiltēns pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma pauda sarūgtinājumu par to, ka neilgi pirms vēlēšanām izplatīti, pēc viņa vārdiem, klaji maldinoši partiju reitingi, kas esot bijis viens no faktoriem neapmierinošajā LRA sniegumā 13. Saeimas vēlēšanās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide