Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

PČ hokejā Rīgā

Pasaules čempionātu hokejā skatīsimies no mājām

2021. gada Pasaules čempionāts hokejā šogad norisināsies no 21. maija līdz 6. jūnijam, un, lai arī viss pasaules labākais hokejs pulcēsies tepat Rīgā, līdzjutēju klātienes dalība spēlēs, visticamāk, būs liegta vai ļoti ierobežota. Iespēju katram Latvijas iedzīvotājam sekot līdzi gada lielākajam notikumam hokejā nodrošinās Tet un Latvijas Televīzija, kopīgi rūpējoties par visu spēļu translāciju ikkatrā mājoklī.

Lielo hokeja burbuli pūšot

Hokeja 2021. gada pasaules čempionāta sarīkošana Covid-19 pandēmijas laikā būs nopietns izaicinājums organizatoriem. SestDiena centās noskaidrot sarežģītākos veicamos darbus un atskatījās uz 2006. gada notikumiem, kad Rīgā jau norisinājās PČ hokejā.

Lauvas tiesu apmaksās IIHF

Starptautiskā Hokeja federācija segs līdz 14 miljoniem eiro pasaules čempionāta izdevumu.

Latvija lēmusi ieguldīt papildu trīs miljonus eiro PČ hokejā rīkošanā

Latvijas valdība janvārī lēma ieguldīt papildu trīs miljonus eiro Latvijas Olimpiskā sporta centra pielāgošanai, lai Rīga varētu viena pati uzņemt 2021.gada pasaules čempionātu hokejā, trešdien preses konferencē atklāja Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Citā virzienā vairs neskatījās

Apstiprinājās optimistiskā prognoze, ka Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) pārstāvji pagājušās nedēļas nogalē vizītes laikā Rīgā būtībā jau apliecināja gatavību 2021. gada pasaules hokeja čempionāta rīkošanu pilnībā uzticēt Latvijai. «Es nevaru apgalvot, ka lēmums bija vienbalsīgs, bet, cik man zināms, otrdienas padomes sēdē vairs nebija diskusiju par to, ka čempionāts varētu notikt citviet,» sarunā ar Dienu atklāja Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

Izlems starp Rīgu un Bratislavu

Divi pretendenti palikuši uz 2021. gada pasaules hokeja čempionāta (PČ) sarīkošanu. Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) valdes sēde notiks otrdien vai trešdien. Tad arī tiks izlemts – vai PČ norisināsies Rīgā vai Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide