Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Cits

Al-Qaeda draud ar uzbrukumu Charlie Hebdo(5)

Starptautiskā teroristu organizācija "Al-Qaeda" draudējusi ar uzbrukumu Francijas satīras žurnālam "Charlie Hebdo", kas atkārtoti publicējis pravieša Muhameda karikatūras, kas izraisīja sašutumu musulmaņu pasaulē 2005. un 2006.gadā.

Plūdos Nigērā 65 bojāgājušie(1)

Plūdos Nigērā, kur trīs mēnešus nebeidzas lietavas, dzīvību zaudējuši 65 cilvēki, bet 330 000 palikuši bez pajumtes, pavēstīja valdība, norādot, ka galvaspilsētā Niamejā plašas teritorijas joprojām ir zem ūdens.

Indija izvirzās otrajā vietā atklāto Covid-19 gadījumu kopējā skaita ziņā © DIENA

Sasniedzot jaunu rekordu diennaktī apstiprināto Covid-19 gadījumu skaita ziņā – vairāk nekā 90 tūkstoši –, Indija kopējā reģistrēto inficēto skaita ziņā ir apsteigusi Brazīliju, nonākot otrajā vietā aiz ASV, vēsta Sky News. Indijā reģistrēti 4 204 613 inficētie un 71 642 cilvēku nāve ar Covid-19, kas ir trešais lielākais mirušo skaits aiz ASV un Brazīlijas.

Japānai tuvojas spēcīga viesuļvētra

Japānas dienvidu salām svētdien tuvojas spēcīga viesuļvētra Haishen, gatavojoties kurai tūkstošiem cilvēku dots rīkojums evakuēties un atcelti simtiem avioreisu.

NATO pieprasa Maskavai atklāt informāciju par Novičok programmu(16)

NATO piektdien aicināja veikt starptautisku izmeklēšanu Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija saindēšanas lietā, vienlaikus pieprasot Krievijai, lai tā starptautiskajai ķīmisko ieroču uzraudzības organizācijai atklāj informāciju par nervus paralizējošās vielas Novičok programmu.