Fulertons Vitmens IDM mūzikas ausmas periodā bija pazīstams ar ietekmīgo IDM (intelligent dance music) projektu Hrvatski, taču pēdējā desmitgadē zem sava īstā vārda pievērsies analogo elektroniskās mūzikas instrumentu apzināšanai un to skanisko iespēju attīstīšanai.
Kīts Fulertons Vitmens ir mācījies datormūziku Bērklija mūzikas koledžā Bostonā un dzīvo Kembridžā, ASV. Sākotnēji ieguvis popularitāti ar savu projektu Hrvatski, kas darbojās tādā IDM apakšžanrā kā drill’n’bass un ambientajā mūzikā, Vitmens vairākkārt izmainīja savu radošās darbības trajektoriju, un nesenākajos gados ir pievērsies īstenas "dzīvās elektroniskās mūzikas" attīstīšanai, strādājot pamatā ar analogiem sintezatoriem, lai padziļināti izpētītu to skaniskās iespējas un attīstītu tās līdzvērtīgi tai skanējumu dažādībai, ko šobrīd piedāvā digitālas mūzikas radīšanas ierīces.
Plašu atzinību ieguvis Vitmena albums Disingenuity B/W Disingenuousness, ko 2010. gadā laida klajā izdevniecība PAN – pēc izdevniecības šefa Bila Kuligas vārdiem, šis ieraksts ir viens no pirmajiem, kas jaunā gadsimta pirmās desmitgades beigās veicināja abstraktas avangarda mūzikas pietuvināšanos mūsdienu klubu kultūrai.
2013. gada beigās Vitmens nāca klajā ar savdabīgu projektu – darbu Greatest Hits, ko viņš publicēja interneta mūzikas vietnē Soundcloud. Šī projekta ietvaros Vitmens pārstrādājis aptuveni 100 savas jaunības popmūzikas hitus, tostarp Maikla Džeksona, Bon Jovi, U2 un Fila Kolinsa dziesmas, palēninot tās uz pusi un sekojoši "atkailinot" tās no, pēc Vitmena domām, liekiem skaņu slāņiem. Projekts īstenots ar mērķi kontrastēt pagātnes popmūzikas nostalģisko vērtību ar šī brīža realitāti, un atklāt šajās dziesmās klātesošas skaņas, kuras cilvēki visdrīzāk nekad nav ievērojuši. Greatest Hits nemitīgi tiek papildināts.