Ēka ir unikāla, gandrīz 50 000 kvadrātmetru liela, 5. stāvos. Telpu programma aptvers ēkas trīs stāvus, kuros noritēs Latvijas jauno profesionāļu teātra un laikmetīgās dejas izrādes un rezidences, vizuālās mākslas un diskusiju pasākumi. Ēkas vairākos stāvos savus darbus izstādīs jaunie mākslinieki, kas meklēs atbildes uz jautājumu, kādas vērtības sabiedrībai nepieciešamas mūsdienās, bet no kādām pagātnes paliekām mums beidzot jāatvadās.
Jauno kultūras vietu veido Latvijas vidē jau sevi apliecinājuši jaunās paaudzes profesionāļi - režisore un producente Beatrise Zaķe, scenogrāfe un režisore Pamela Butāne, horeogrāfs Rūdolfs Patriks Gediņš, filozofs Pēteris Andrušaitis, dizainers Klāvs Priedītis un citi.
Projekts radies sarežģītas pasaules situācijas laikā un apstākļos ar mērķi atbalstīt māksliniekus, kā arī sabiedrībai atgādināt, ka arī kultūra ir neatņemama veselīgi domājošas valsts ikdienas dzīves sastāvdaļa.
Divos mēnešos ir plānots radīt unikālu valsts mikromodeli, kurā jaunie mākslinieki izpaustu gan personīgus viedokļus par viņus satraucošiem jautājumiem, gan filozofiski apcerētu sabiedrībā valdošās tendences. Kā mākslas formas var palīdzēt risināt vides, sociālos jautājumus, pilsonisko atbildību, informācijas aprites patiesību vai maldus. Projekta mērķis ir ilgtermiņā izveidot vietu, kur varētu satiksies dažādu mākslas formu pārstāvji un skatītāji, kuri tiks mudināti iepazīt viens otra problēmas un veidot jaunas tālākas starpdisciplināras sadarbības, kā arī veicināt kopējo kultūras sfēru saliedēšanu.