Šī sniegavētra bija otrā lielākā Ņujorkas vēsturē, atnesot 68 cm sniega līdz sestdienas pusnaktij un tikai mazliet atpaliekot no 2006. gadā reģistrētā sniega daudzuma vienā sniegavētrā. Šeperdstaunā Rietumvirdžīnijā sniega daudzums sasniedza 103 centimetrus.
Trīspadsmit cilvēku sestdien gāja bojā ar laikapstākļiem saistītās autoavārijās Ārkanzasā, Ziemeļkarolīnā, Kentuki, Ohaio, Tenesī un Virdžīnijā. Viena persona Mērilendā un trīs Ņujorkā nomira, tīrot sniegu. Divi cilvēki Virdžīnijā nomira ķermeņa pārlieku atdzišanas dēļ. Ņūdžersijā vētra izraisīja plūdu viļņus.
Pēc Vašingtonas ieputināšanas piektdien sniegavētra pēkšņi pastiprinājās un sestdien «uzbruka» Ņujorkas aglomerācijai, kurā dzīvo ap 20 miljoni cilvēku. Ņujorkas štata gubernators Endrū Kuomo, tāpat kā vēl 10 štatu gubernatori, izsludināja ārkārtas stāvokli. Tika noteikts autosatiksmes aizliegums Ņujorkas pilsētas apkārtnē, tika slēgti tilti un tuneļi.
Brodvejas teātri atcēla sestdienas pasākumus, un tika atcelts svētdien paredzētais Brūsa Springstīna koncerts.
Svētdien tika atcelti 3500 avioreisu un tika paziņots par 600 atcelšanu pirmdien.
Sniegavētra, ko sociālajos medijos iedēvēja par Snowmageddon un Snowzilla, kopā ietekmēja ap 85 miljonu cilvēku dzīvi, atstājot bez elektrības ap 200 tūkstošus.
Svētdienas rītā Ņujorkas pilsētā tika atcelts transporta pārvietošanās aizliegums un tika atvērti slēgtie tilti un tuneļi. Daudzi cilvēki devās ielās izbaudīt sniega ainas un pikošanos.