Būtībā šī dziesma un arī piedalīšanās minētajā filmā ieskicēja Placebo kā septiņdesmito gadu glemroka muzikālo ideju spilgtākos nesējus deviņdesmitajos gados. Tomēr radošos meklējumos mutuļojošā grupa savā mūzikā iedvesmojās arī no astoņdesmito gadu new wave/postpunk/indie viļņa mūziķiem, un cieņu saviem favorītiem viņi pauduši ar Depeche Mode, Pixies un The Smiths dziesmu kaverversijām, savukārt Keitas Bušas dziesma Running Up That Hill trio Placebo izpildījumā pat kļuva populāra ASV un Anglijā pēc tās izmantošanas tīņu seriāla The O. C. muzikālajam noformējumam. Placebo savās kaverversijās izceļas ar radošu, pat familiāru piegājienu, nereti neatmetot, bet apgraizot un papildinot oriģinālā pavadījuma ierakstu, kā tas ir gadījumos ar Boney M, Keitas Bušas un Pixies dziesmām, kas jaunās versijas atstāj kaut kur vidusceļā starp kaveriem un remiksiem.
Ilgi visas šīs kaverversijas taustāmā formātā bija pieejamas galvenokārt tikai singlu otrajās pusēs, bet Depeche Mode dziesma I Feel You pat tikai fanu kluba biedriem ierobežotā tirāžā izdotā kasetē, līdz 2003. gadā Placebo savu desmit kaverversiju izlasi piedāvāja papildu diskā sava albuma Sleeping With Ghosts īpašajā izdevumā. Un nu Placebo ilggadējā, bet tagad jau kādreizējā izdevniecība EMI laiž klajā to pašu kaverversiju izlasi kā patstāvīgu izdevumu.
Pašas grupas oficiālajā paziņojumā, kas attiecas uz šo disku, Placebo uzsver, ka tas ir izdots, nekonsultējoties un nesaskaņojot to ar viņiem. Tieši tāpēc pilnai laimei tur nav piesviestas klāt vēl dažas lieliskas kaverversijas - Deivida Bovija dziesmas Five Years dzīvais akustiskais ieraksts, The Cure hits Boys Don't Cry no Londonas koncerta, piedaloties arī pašam Robertam Smitam, Nika Keršova astoņdesmito gadu lielākais grāvējs Wouldn't It Be Good, kas bija jaunākā Placebo albuma Battle For The Sun pirmā singla For What It's Worth «B puses dziesma». Tomēr jāatceras, ka šādi gadījumi, kad ierakstu kompānijas rīkojas bez grupu akcepta, vēsturē jau bijuši, un ne bez pozitīvām sekām, piemēram, The Beach Boys pašu neakceptētā un ierakstu kompānijas 1966. gadā patvaļīgi izdotā dziesma Good Vibrations kļuva par viņu lielāko hitu.