Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ar velo Rīgā – braukt var, tikai jāpierod

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Laure
L
Labdien, Es rakstu, lai jūs informētu, ka mēs piedāvājam privātos aizdevumus ar 2% likmi. Mēs varam jums piešķirt aizdevumus, lai jūs varētu veikt uzņēmējdarbību, lauksaimniecību vai citas lietas, kuras vēlaties darīt kā projektu. Sazinieties ar mums tieši pa e-pastu: ( [email protected] ) Ar cieņu
Faktiirspītīgi
F
Šodien, 24.05. gadījās braukt pa ceļu Rīga - Daugavpils. Sastapu apmēram 20 velosipēdistus... Visi tērpušies tumšās un melnās drēbēs... .
....
.
Virsrakstā tomēr ir sava taisnība - braukt var, tikai jāpierod. Nobraucot vairākus gadus pa Rīgu 1x tik sanācis pārkulleņot pāri mašīnai, kas nogrieza ceļu. Bet tā topa augšgalā: 1. kāds mēģina ielikt tev ar druvīm, 2. "Āāā labais/kreisais brīvs, tātad neskatīšos uz kreiso/labo un braukšu", 3. sastrēgumā izlaiž pasažieri uz veloceliņa.
velosipēdisti necūkā gaisu
v
vismaz ne tādā apmērā, kā autobraucēji, kas savu pakaļu pārvietošanai vidēji dienā sadedzina pa pusspainim benzīna.
Medicīniskais
M
Cilvēka acs ir tā uzbūvēta, ka dzeltenās krāsas uztvērāju šūnu ir pulka vairāk, nekā citu, tāpēc dzelteno krāsu cilvēks uztver vis labāk. Ievērojiet, kā tiek krāsotas bīstamās lietas tehnikā - melns+dzeltens, kas palīdz dzeltenajam vēl vairāk izcelties. Nu, domājiet paši, kādas drēbes un somas lietot ...!
j
noteikti ir jāpierod, it sevišķi jau gājējiem
Irlielāmērāticams
I
ka gājējiem patiešām ir jāpierod. Jo gājēji dabū diezgan daudz ciest no bravūrīgiem velosipēdistiem, tikai viņu zemais pašnovērtējums traucē tiem skaļi protestēt.
 • 6
 • 0
Jāpierod?
J
Pie kā jāpierod? Pie domas, ka tevi agrāk vai vēlāk sabrauks, ka riteņbraucējs satiksmē ir nevēlams, ka visi noteikumi ir iekārtoti par labu auto?
 • 1
 • 1
Alfrēds Rubiks
A
Būvējam metro... puse problēmu zudīs pašas no sevis!
ugunsdzēsēji un 2 auto
u
Ugunsdzēsēju cisternas un 2 vieglo automašīnu sadursmē Rīgā cietušas vairākas personas. Neviena velosipēda tuvumā nebija.
Trolejbusa un automašīnas
T
Trolejbusa un vieglās automašīnas sadursmē Rīgā cietušas vairākas personas
Ekoloģiskaisbioloģiskais>Krējums
E
Zini, es pat vispār nesagaidu, ka velosipēdisti ievēros satiksmes noteikumus. Tā ir vieglāk, mazāka vilšanās. Ja velosipēdists ir nomazgājis atstarotājus uz pedāļiem, kuri kustoties zib un ir visvieglāk pamanāmi... es visu pārējo viņam piedodu.
Ekoloģiskaisbioloģiskais
E
Ja velosipēdistam nav vestes, tad mana atbildība ir mazāka, nekā tad, ja viņam tā būtu.
 • 3
 • 2
Krējums Saldais
K
Tas ir tikai līdz brīdim, kad stāsaties ar kādu velosipēdistu juridiski-tiesiskās attiecībās pēc CSN - jūs neko nevarēsiet pierādīt ne tiesai, un visskumīgāk - pats sev. Nelīdzēs ne mazgātie pedāļi, ne arī jūsu tolerance. Pat celtnieki, rekontnieki un sētnieki valkā vestes - ja kāds uzbrauc - pats vainīgs. Divritenis uz ceļa ir jāredz. Vismaz braucējs.
 • 6
 • 4
TautasParuna
T
Spilgti ģērbti velosipēdisti dzīvo ilgāk... .
Faktiirspītīgi
F
Apmēram divdesmit gadu laikā man ir divas reizes gadījies redzēt velosipēdistus, kuri bija uz šosejas redzami. Vienā gadījumā divi nopietni veči ar labiem sporta velosipēdiem bija uzvilkuši ārkārtīgi spilgtas zeķes, otrie - pie Mālnavas sporta treneris vadīja pa šoseju spilgti ģērbtu bērnu velosipēdistu grupu. Bet parasti velosipēdisti ir gērbti melnā, tumši zilā, vai pelēkā.
Faktiirspītīgi
F
Piedēvējot oponentam nicīgus epitetus , piem. - "pamuļķi" , "brēkuļo" ... jūs nekādi nevarat tomēr ignorēt faktu, ka lielākā daļa velosipēdistu neko nedara, lai satiksmes plūsmā kļūtu pamanāmi. Arī attēlā redzamā šī raksta varone to pierāda. UN TAS IR KATRAM REDZAMS. Ja velosipēdists Rīgas satiksmē piedalās ģērbies pelēkās un melnās krāsās, tad tas liecina par to, ka viņš nav nopietns satiksmes dalībnieks.
Irlielāmērāticams
I
ka iniciatīva, kuras mērķis ir pierādīt velosipēdistu pārākumu pār citiem sabiedrības locekļiem neiekļauj sevī tādu noderīgi lietu, kā loģika un racionāli argumenti. Vēlos atgādināt, ka šāda politika saucas - "skaldi un valdi!".
velosipēdisti necūkā gaisu
v
vismaz ne tādā apmērā, kā autobraucēji, kas savu pakaļu pārvietošanai vidēji dienā sadedzina pa pusspainim benzīna.
 • 3
 • 4
Irlielāmērāticams>Krējums
I
ka loģiski aicinājumi "iejusties autovadītāja ādā" nestrādā, jo šie cilvēki stingri stāv savā PĀRLIECĪBĀ, kura ir pēc būtības sektantiska, pseido-reliģiska. Katrs Tavs vārds tikai vairo šo pārliecību ... kā sarkana lupata bullim.
 • 7
 • 1
Krējums Saldais
K
"Jūsu argumentiem būtu spēks, ja Rīgā būtu kaut cik nopietna velosipēdu infrastruktūra..." . . . Nav runa par argumentiem, ja ir Likums. Ceļu satiksmes noteikumi. Velostruktūras esamība/neesamība neatbrīvo no Ceļu satiksmes noteikumu neievērošanas. Iesaku apsēsties pie stūres un uz savas ādas izbaudīt adrenalīna eiforiju, kad kārtējais ciskudrillis nolec no ietves uz braucamās daļas jūsu mašīnas kapota priekšā.
 • 10
 • 3
Kājāmgājējs
K
Jūsu argumentiem būtu spēks, ja Rīgā būtu kaut cik nopietna velosipēdu infrastruktūra. Tā kā tāda ir tikai uz atsevišķām ielām, ir absurdi runāt par velosipēdistu pārākumu. Ja kādam ir pārākums, tie viennozīmīgi ir autobraucēji.
 • 6
 • 7
Kuri tad ievēro CSN?
K
Kaut kādi pamuļķi te brēkuļo, ka velosipēdisti neievēro ceļu satiksmes noteikumus. Bet kura no grupām ievēro? Kājāmgājēji? Auto braucēji? Pilnīgi visas grupas kaut ko neievēro, vienīgi pie auto stūres sēdošie ir aizsargātāki un jūtas briesmīgi vareni, kads kādam krustojumā aizkavējušamies gājējam var ar savām taurēm uzbazūnēt. Bet kad paši brauc pie sarkanā, tad gājējiem un velosipēdistiem šādu iespēju nav.
elementāri
e
Autobraucēji nebrauc pa trotuāriem, kamēr velorasti brauc, kur un kā pagadās - arī tad, ja, kā uz Vanšu tilta, ir veloceliņi abās pusēs, tik un tā atradīsies velorasti, kas vālēs starp mašīnām. Autobraucēji nebrauc tumsā bez uguņiem, kamēr velorasti - cik tik uziet. Velorastiem ir iestāstīts, ka autobraucēji maksā ceļa nodokli velorastu priekam.
 • 2
 • 0
Krējums Saldais
K
Īsāk, atbalstāt saukli - Анархия - мать порядка!
 • 4
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē