Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Koncertzāle

Kultūra nepadodas krīzes apstākļos

Covid-19 radītās krīzes dēļ pašlaik gan muzeju, gan koncertzāļu darbība ir zināmā mērā apstājusies. Dažas kultūras un izklaides iestādes izmanto iespēju rīkot un pārraidīt pasākumus tiešraidē. Citas savukārt izmanto šo laiku, lai veiktu ar apmeklētāju uzņemšanu un pasākumu rīkošanu nesaistītus darbus.

Ar izrādi Iespējamā tikšanās Cēsīs viesosies Dailes teātris

29. jūlijā plkst. 20 Cēsu Mākslas festivāla ietvaros koncertzālē Cēsis būs skatāma Dailes teātra izrāde Iespējamā tikšanās režisora Dmitrija Petrenko iestudējumā, informē Dailes teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

Briežkalns: Ir pēdējais brīdis uzcelt Rīgā koncertzāli

Mēs ilgi runājam par koncertzāles būvniecību Rīgā, bet nu ir pēdējais brīdis to risināt, šādu viedokli piektdien intervijā LNT raidījumam 900 sekundes pauda mūziķis un producents Māris Briežkalns. Viņš norādīja, ka kopš Latvijas izveidošanas Rīgā nav uzcelta neviena koncertzāle."Mums ir Rēzeknē ļoti laba, ir Cēsīs, Liepājā, bet Rīgā nav.

Gors - emocionāls, intelektuāls un finansiāls reģiona ieguvums

Rēzeknes daudzfunkcionālais centrs jeb Latgales vēstniecība Gors Latgalei ir gan emocionāls un intelektuāls, gan finansiāls ieguvums, šodien, aizvadītā Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu plānošanas perioda noslēguma pasākumā, stāstot par Goru kā vienu no ES naudas ieguvējiem, sacīja tā vadītāja Diāna Zirniņa.

Lielā dzintara dzidrā skaņa Liepājā

Šis ir gadsimta sapņa īstenojums - Liepājas simfoniskā orķestra (LSO) vadītājs Uldis Lipskis priecājas par Liepājas jaunās koncertzāles Lielais dzintars atklāšanu, kuru sestdien un svētdien aizsāka koncertu sērija jaunā koncertnama kamerzālē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide