Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

KSuns

Februārī norisināsies festivāls 2Annas

24. Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls 2Annas šogad no 10. līdz 16. februārim notiks Kaņepes kultūras centrā un kino KSuns. Konkursa programmā tiks izrādītas 65 jaunas filmas no visas pasaules - 28 filmas Starptautiskajā īsfilmu konkursā, 18 filmas Baltijas īsfilmu konkursā, 5 filmas Starptautiskajā vidēja garuma filmu konkursā un 14 īsfilmas Starptautiskajā bērnu un jauniešu īsfilmu konkursā, informēja festivāla pārstāvji.

Grupu Gas of Latvia un Manta koncerti KSunī

21. un 22. aprīlī plkst. 19 kinoteātrī KSuns koncertēs divas no Latvijas alternatīvās mūzikas redzamākajām grupām Gas of Latvia un Manta, pavēstīja pasākuma organizatoru pārstāve Dita Ābola.

K.Sunī notiks Gas of Latvia un Manta koncerti

Divas no Latvijas alternatīvās mūzikas redzamākajām grupām _Gas of Latvia un Manta _divus vakarus pēc kārtas - 21. un 22. aprīlī - koncertēs kinoteātra K.Suns kinozālē, informēja notikuma pārstāve Dita Ābola.

Kinoteātrī KSuns izrādīs Norvēģijas filmas bērniem

Norvēģijas vēstniecība Rīgā un kinoteātris KSuns aicina ģimenes ar bērniem un  bērnu kolektīvus apmeklēt Norvēģijas bērnu filmu seansus skolēnu ziemas brīvlaikā no 25. decembra līdz 3. janvārim. Programmā iekļautas trīs spēlfilmas un viena animācijas filma.

Kino Bize un KSuns izrādīs gada labāko islandiešu filmu Auni

No piektdienas, 4. decembra, Latvijas kinoteātros sāks rādīt islandiešu režisora Grimura Hakonarsona traģikomēdiju Auni, kas izvirzīta Eiropas Kinoakadēmijas galvenajai balvai par gada labāko filmu, informēja Kino Bize pārstāvis Māris Prombergs.

KSunī izrādīs topošo kino veidotāju darbus

5. novembrī plkst. 19 kinoteātrī KSuns notiks Latvijas Kultūras akadēmijas maģistra studiju apakšprogrammas Audiovizuālā māksla: Filmu režija un producēšana II kursa radošās atskaites vakars Pirmās pankūkas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide