Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Rīgas koncertzāle

Arī XXI gadsimtā ēka ir gluži kā cilvēka organisms

Būvnieku aprindās Sergejs Meierovics pazīstams kā augsta līmeņa profesionālis. Ne velti 2016. gadā viņš saņēmis Būvindustrijas lielo balvu. Tomēr sabiedrībā viņu pazīst arī kā skarbu, dažam labam neērtu cilvēku, kurš allaž saka to, kas uz sirds, lai gan ne vienmēr šīs domas saskan ar citu viedokli. Senāk Sergejs Meierovics ilgus gadus vadīja Zinātniskās restaurācijas pārvaldi – vienu no tālaika labākajām celtniecības organizācijām, bet vēlāk bija kultūras ministra vietnieks celtniecības jautājumos.

Millera Rīgas koncertzālei vēl viena kapitulācija tiesā

Augstākās tiesas (AT) Civillietu departaments ceturtdien nolēma neierosināt kasācijas lietvedību pēc SIA Rīgas koncertzāle sūdzības par koncertzālei nelabvēlīgo Latgales apgabaltiesas lēmumu uzņēmuma strīdā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA) par koncertzāles izlikšanu no akadēmijas telpām, aģentūrai LETA pavēstīja AT pārstāve Baiba Kataja.

papildināta - Laikmetīgās mākslas muzeja projekts draud ar tiesvedību

Laikmetīgās mākslas muzeja īstenošanas iesaldēšana šobrīd draud ar tiesvedību, intervijā _Latvijas Radio _šorīt teica kultūras ministrs Ints Dālderis. Viņš norādīja, ka, "maigi izsakoties", projekts iesākts bez precīza formulējuma. Šobrīd gan viņš nesaredz iespēju projektu turpināt, gluži tāpat ir ar koncertzāli Rīgā un cer, ka privātie partneri būs saprotoši un gatavi pagaidīt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide