Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valsts budžets 2020

Mediķu arodbiedrības sadarbosies cīņā par finansējuma palielināšanu nozarei

Mediķu arodbiedrības sadarbosies cīņā par finansējuma palielināšanu nozarei, "lai savu iespēju robežās mēģinātu novērst valdības prettiesiskās, neprofesionālās un bezatbildīgās rīcības izraisītās postošās sekas", aģentūru LETA informēja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) biroja administratore Vita Pluša.

KNAB vēlas papildu līdzekļus kapacitātes stiprināšanai

Lai gan Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) budžets pēdējos divos gados ir audzis, biroja kopējās kapacitātes stiprināšanai vēl būtu nepieciešami papildu līdzekļi, aģentūrai LETA komentējot 2020.gada budžeta projektu, norādīja KNAB.

Bordāns: Valsts finansējuma palielināšanu partijām nedrīkst atlikt

Lai arī publiskajā telpā ir izskanējusi neapmierinātība ar valdošās koalīcijas ieceri nākamgad būtiski audzēt valsts finansējumu politiskajām partijām, Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) nav gatavs partiju finansējuma no valsts budžeta palielināšanu atlikt uz vēlākiem gadiem vai veikt to pakāpeniskāk.

Vienojas budžetu virzīt izskatīšanai Saeimā

Lai arī valdībai un sociālajiem partneriem nav vienprātības par 2020. gada budžetu, tomēr piektdien notikušajā Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sanāksmē puses atbalstīja budžeta virzīšanu izskatīšanai Saeimā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide