Lībekas filmu dienās programmā tiek atlasītas filmas no Baltijas valstīm, Ziemeļvācijas, Dānijas, Norvēģijas, Somijas, Zviedrijas un Islandes. Cire norādīja, ka savulaik šis bija pirmais starptautiskais festivāls, kas Baltijas filmas pieteica kā neatkarīgu valstu darbus.
Festivāla klasikas retrospektīvas programmā Baltic Transfer iekļauta Aivara Freimaņa dokumentāli romantiskā spēlfilma Ābols upē (1974) un Leonīda Leimaņa zvejnieku drāma Kapteinis Nulle (1964). Dokumentālo filmu konkursā cīnīsies Ivara Selecka Turpinājums (2018) un Dāvja Sīmaņa Mūris (2018). Tāpat dokumentālo filmu programmā ir Kristīnes Briedes un Audrjus Stoņa (Lietuva) filma Laika tilti (2018).
Bērnu auditorijai domāto pilnmetrāžas filmu konkursā iekļauta Madaras Dišleres Paradīze ‘89 (2018), savukārt bērnu programmā, kurā atvēlēta vieta arī īsfilmām, iekļautas trīs Latvijas animācijas filmas - Edmunda Jansona Bize un Neguļa (2017), Lizetes Upītes Nakts pastaigas (2018) un Daces Rīdūzes Ruksīša ceļojums (2017)
Klātienē ar festivāla skatītājiem tiksies arī režisori Seleckis, Briede, Dišlere un Sīmanis. Pirmais Latvijas filmas seanss kinoteātrī CineStar plānots trešdien plkst.13.15, kad tiks izrādīta Paradīze ’89.
Lībekā Latviju kā kopražojuma partneri pārstāvēs arī lietuviešu spēlfilma Elpa marmorā, kuras Latvijas puses partneris ir studija Mistrus Media.
Cire Latviju pārstāvēs Baltijas žūrijā, savukārt Lībekas festivāla ikgadējās Interfilm žūrijas sastāvā strādās kinozinātniece Anita Uzulniece.
Lībekā 60.Ziemeļvalstu filmu dienās aktīvi darbojas arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, kas kā pavadošu pasākumu filmu pārstāvniecībai organizē Latvijas uzņēmumu tirdzniecības misiju, kuras laikā Lībekas iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja iepazīt Latvijas ražotāju produktus.