Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Acīmredzami neizbēgamais

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ups
u
Latvijai ir kirdik :(
P
P
Sapratu un zinu,ka realitāte,taisnība kož acīs.Tāpēc apsolu,turpmāk nepurgāt savus nervus un eju grābt lapas.Turpmāk atzīmēšu + vai -.
Rūdolfs
R
Pilnīgas muļķības: Tas viss bija izbēgams, ja pie varas 20 gadus un vairāk nebūtu liberāļi, kas to vien dara, kā klausa savus ārvalstu padomniekus un lielsaimniekus...
j
Diemžēl tas ir fakts.
Apčidrinskis
A
Latvijas valdībai ir biznesa plāns, kurš ir gana cinisks, bet darbojas nolādēti labi. Un plāns ir sekojošs- radīt reģionos situāciju, lai cilvēki tur nevarētu uzturēties (likvidēt skolas, darba vietas, infrastruktūru, medicīnas pieejamību, lai jaunajām māmiņām dzemdēt būtu jābrauc 120 km pa draņķīgiem ceļiem utt). Tādejādi cilvēki ir spiesti doties ekonomiskajā emigrācijā. Valdības uzdevums ir savākt to naudiņu, kuru ārzemēs strādājošie atsūta saviem tuviniekiem Latvijā ar plēsonīgu nodokļu, nodevu un tarifu palīdzību, pie tam intensīvi tiek kontrolēta naudas plūsma no ārzemēm. Ja naudas summa gadā pārsniedz 1420 EURO, tad notiek sekojošais- ja saņēmējs ir pirmās pakāpes radinieks, tad viņam šī nauda jādeklarē. Ja tas nav izdarīts, tad automātiski tiek uzlikts sods 700 EURO par deklarācijas neiesniegšanu un veikts uzrēķins ar soda naudām. Ja saņēmējs nav pirmās pakāpes radinieks, tad papildus iepriekšminētajam vēl ir jānomaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Biznesa plāns cinisks.
x
x
NODOKĻI IR NENORMĀLI .. IELAS TUKŠAS, Nevaja pat braukt ārā no Rīgas - paskat iet kāda ir Rīga
 • 9
 • 2
Raitīts
R
...Tavu sāpi var saprast, bet ekonomika un bizness ir ekonomika un bizness. Latvija nav tik bagāta valsts( IKP uz iedzīvotāju) lai varētu vērienīgi dotēt savu lauksaimniecību. Varbūt pēc gadiem 25 būs mums kā Dānijā. Atkal atjaunosies ekonomika, cels un būvēs tajos pašos laukos, tālu no lielajām pilsētām.
 • 4
 • 7
bij.deputāts
b
Tā ir tukša muldēšana: Nav tāda plāna. Ir liberālisms-vai tautas valodā runājot-sava kabata pāri visam..Viss pārējais ir tavas dzīvās fantāzijas auglis...
 • 8
 • 12
oskars
o
laukos normalu darbu atrast nevar , darbs jamekle Riga . cik maksa cels ? cik laika aiznem cels uz Rigas darbu ? Lidz Rigai , cels turp atpakal maksa 5 eiro , cik sanak menesi ? pa Rigu ari ir jabrauc kaut kas jaed ari ... padomajiet ... pie minimalas algas nekas nepaliek pari , majas ari iznak tikai pargulet ...baiga dzive .Protams, pie tadas valsts politikas ir divas iespejas vai nu pamest laukus un braukt dzivot uz Rigu , vai uz arzemem ...Ir vel iespeja bomzot , lasit ogas , senes un par sviestmaizi halturet pie vietejiem oligarciniem ..Pie tam tas viss iespejams ja jus dzivojat ne talak ka 70 km no Rigas.. pie tadas politikas laukiem ir vaks , bet neviens valsti par to nedoma ...
bet tev oskar
b
viss jāprasa no taviem saimniekiem Kremlī: Tur te bieži Kremli slavē...
 • 7
 • 21
redz
r
nenoliedzot valsts vainu varu tikai teikt, ka esi pieradis visu saņemt gatavu....Kam tev pašvaldība? Prasi no tās ne vaino valsti.
 • 6
 • 13
Apčidrinskis
A
Nav nekādas neizbēgamās situācijas- paši šādu situāciju esam pieļāvuši. Latvieši neprot veidot un attīstīt savu valsti, ir pat ievērojami sliktāk- neprot pat apskatīties apkārt un elementāri nokopēt citu valstu pozitīvo pieredzi! Skatāmies uz Dāniju- pārticīgu valsti, kuras iedzīvotāji jūtas labi. Pēc teritorijas divas reizes mazāka par Latviju, pēc iedzīvotāju skaita divas reizes lielāka. No Dānijas ir jāmācās reģionālā attīstība- ir attīstīta lauksaimniecība, bet tajā pašā laikā lauku miestos ir ražotnes- vienā ražo vēja elektrostaciju spārnus, otrā- ražo komponentes industriālajām iekārtām. Reģioni attīstās vienmērīgi. Latvijas modelis- ak, tur ir tikai lauksaimniecība, un nekas cits nav vajadzīgs! Dānijā pensiju fondi uzbūvē īres namus, un iegūto naudu reāli novirza pensionāriem, Latvijā visu aprij bankas un, ko neaprij, to iegulda "vērtspapīros", kas ir bezvērtīgi papīri. Un šādu piemēru ir simtiem.
redz
r
tas viss nav tik vienkārši: Te visam pa vidu jaucās ne latvieši bet gan no vienas puses okupācijas sekas cilvēku apziņā, bet no otras puses lielā politika...
 • 9
 • 5
Es esmu profesionāla privātā aizdev
E
Es esmu profesionāla privātā aizdevuma aizdevēju. Es esmu reģistrējies, lai sniegtu aizdevumus ar ļoti zemu likmi 3% gadā. Es strādāju ar ekspertu komanda, kā personāls, un es dodu tajā pašā dienā apstiprinājuma aizdevumiem. Visa veida aizdevumu, piemēram, neatliekamās palīdzības aizdevumi, grūti naudas aizdevumi, parādu konsolidācijai kredīts, auto, transportlīdzeklis, truck aizdevumi, uzņēmējdarbības aizdevums, finansējums/finansēšana, hipotekāro kredītu, studējošo kredītus, lauksaimniecība aizdevumi, aizdevumi būvniecībai, projektu finansēšana, aizdevums sākt projektu un daudz ko citu. Visit šodien ([email protected]) Tīmekļa vietne: https://rodfinancing3.wixsite.com/rodfinancing
?
?
Dirst ej
 • 5
 • 1
TrollisJT > Oskars
T
Oskar, ja CCCP nesabruktu ģeogrāfiski... tā tomēr "sabruktu" ekonomiski. Vai nu ķīniešu variantā, vai kādā citā veidā ekonomika būtu "jākapitālistisko" . Un rezultāts būtu gandrīz tas pats. Oskar, aicinu meklēt dziļākus iemeslus, kā pēc latvieši iet mazumā.
Vika>TrollisJT
V
tu labak par mūsu krievu tauta uztraucies;latviesi bez mums tiks gala...
 • 4
 • 5
Kārklu vācietis
K
Toties - ekonomika attīstās cikliski,būs krīzes,kuru pārvarēšanai jāgatavo uzkrājumi.Tas gan ir forši un pareizi.Ne puņķu,ne asaru ...
 • 3
 • 2
TrollisJT
T
Vajag tikai iznīcināt buržujus un visi varēsim laimē diet! Tikai... redzi... tas jau ir bijis un daudzās vietās asinis un asaras vēl nav izžuvušas... .
 • 10
 • 6
nevajag zombēt par neizbēgamību
n
Ir izbēgams - vajag sasēdināt aiz restēm uz gariem termiņiem zaglīgo "eliti" un dabūt no viņiem atpakaļ tautai "likumīgi" nolaupīto !!!
 • 17
 • 6
Jantariks un Co
J
Mēs vadām tieslietas mūsu valstī. Mēs esam izveidojuši tiesisku valsti, kur viena taisnība visiem ! Mēs, īstie nacionāļi, kas rūpējamies par savu tautu un tas varēšanu brīvi lasīt sēnes Īrijā ! Nu vai nav super ! Ticiet mums vien tālāk un mēs Jums ne to tikai parādīsim. Un palasiet manu superbestselleri, par to, cik es stipri mīlu šo tautu ! Un, vispār ! Krievi nāk ! Tas ir galvenais. Tādēļ, Latvijas zemei jābūt brīvai !
oskars
o
diemzel, bet fakts - ja nesabruktu PSRS , tad butu gan darbavietas laukos ,gan daudz vairak cilveku , tai skaita latviesu ... Var nepatikt ,bet daudzos kolhozos cilveki dzivoja daudz bagatak neka musdienu laukos..
Nejēga
N
Vai ir arī pilsētu pagasti? Cik zinu, pagasti vienmēr bija laukos?
Vai tā nav
V
noziedzīga rīcība - iznīcināt savu tautu?
TrollisJT
T
Vai tā nav noziedzīga rīcība - nepārtraukti kliegt par tautas iznīcināšanu, ja iznīcināti ir tikai kolhozi? Kurš tad ir tas "tautas iznīcinātājs"? Vai kādi staigā pa mājām un apkauj pirmdzimtos? Vai kādus ar varu aizsūta dzīvot uz Rīgu?
 • 19
 • 18
TrollisJT
T
Tak neskumstiet... drīz beigsies nafta un viena ģimene jau vairs nevarēs apstrādāt 1200 hektārus ar mega -jaudīgu tehniku. Un tad atkal laukos darba bites būs vajadzīgas... un jūs ar lozungiem par dzimtenes glābšanu aicinās atpakaļ.
TrollisJT
T
Piekrītu, "naftas beigšanos "šī paaudze var arī nesagaidīt, bet tas brīdis ir tomēr ļoti tuvu... .
 • 16
 • 5
Nejēga
N
Sāubos, ka tev izdosies sagaidīt naftas beigšanos. Neceri!
 • 15
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Par motoriem, paaudzēm un vīrusiem(3)

Kā tur bija? Viss, kas mūs nenogalina, padara stiprākus. Vīrusa kontekstā (kurš pēdējos mēnešos piesaukts tik bieži, ka kaut kā vairs neceļas roka to dēvēt par ''jauno'') šis apgalvojums gan,...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata