Derglis. Es neticēju par tiem dzērājvelosipēdistiem, taču viens brauciens vēlāk vakarā no Latgales uz Vidzemes pusi mani pārliecināja par pretējo. Reizes trīs četras knapi izvairījāmies no tādiem «pārpālī» planējošiem ciskadrillistiem.
Tm. Skaidrs, ka lielākā daļa tiek noķerti laukos, jo tur tas ir redzamāk. Tajā pašā laikā Rīgas centrā dažreiz notiek pilnīgs vājprāts, un to pārsvarā nekontrolē. Gaišā dienas laikā viens grīļodamies uz ciskadriļļa novēlās tieši mašīnas priekšā - brīnos, kā viņam nepārbraucu pāri.
Reģionos atkal nespēj aizpildīt budžeta vietas, Diena, 14. 08. 2012
strādājošs students. Tas nav tikai studēt gribētāju vēlmes dēļ apgūt konkrētu programmu, kas visbiežāk iespējams tikai Rīgā. Daudziem Rīga atrodas tuvāk mājām un ir vairāk iespēju iegūt darbu paralēli mācībām. Ja Daugavpils Universitātē ir budžeta vieta, ko uzskatu par piemērotu, mani biedē doma, ka nespēšu atrast darbu, ko savienot ar mācībām, turklāt ar tādu atalgojumu, lai pietiktu ne tikai dzīvošanai, bet arī aizbraukt uz mājām.
Edisons. Vētra kā vienmēr savā elementā - mēs (AIP) tikai sadalām, pārējo lai veic augstskolas. Likumā teikts - AIP prognozē valsts attīstībai nepieciešamo studentu skaitu valstī kopumā un izstrādā priekšlikumus par valsts budžeta finansēto studentu skaitu katrā nozarē.
Nelaipnais. Tas, ka dabaszinātnēs netiek aizpildītas budžeta vietas, ir nemitīgo «reformu» rezultāts, un tā nebūt nav augstskolu vaina. Augstskolas kopā ar pašvaldībām ir novērsušas ļoti daudzas nejaušo ministru muļķīgās idejas. Bet AIP bija un paliek privātaugstskolu lobētāja, kurās eksakto zinātņu nebija un nebūs, izņemot TSI. Vai augstskolas var būt vainīgas tajā, ka no 125 tūkstošiem Latvijas studentu tikai 16 tūkstoši apgūst inženieru un eksaktās zinātnes, ieskaitot medicīnu?