Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņš
PČ 9. vieta, EČ 2. vieta, PK kopvērtējumā 1. vieta
Pirmajā kopīgajā sezonā ielauzās un nostiprinājās starp pasaules vadošajiem duetiem. Visu gadu regulāri cīnījās par godalgām Pasaules kausa posmos, par ko tika atalgoti ar uzvaru sezonas kopvērtējumā. Skeptiķi bildīs, ka pēcolimpiskajā sezonā favorīti ļaujas eksperimentiem, taču arī Samoilova un Šmēdiņa sadarbība bija tāds, turklāt izrādījās ļoti veiksmīgs. Vilšanās gan par sportiskās formas bedri pasaules čempionātā.
Mārtiņš Pļaviņš, Jānis Pēda
Vērtējums: 2 no 5
PČ 17. vieta, EČ nestartēja, PK kopvērtējumā 43. vieta
Cerīgi sāka sezonu, jau pirmajos posmos nostiprinoties starp pamatturnīra dalībniekiem, taču tālākais progress kavējās gan neveiksmīgu izložu, gan pašu nestabilā snieguma dēļ. Klasiskajā volejbolā sevi pierādījušais Pēda īsti neattaisnoja uz sevi liktās cerības, īpaši jau fiziskās kondīcijas un agresīvās serves ziņā. Īsi pirms Eiropas čempionāta duets pajuka, Pēdam gūstot savainojumu, bet Pļaviņam sasirgstot ar meningītu.
Ruslans Sorokins, Toms Šmēdiņš
Vērtējums: 1 no 5
PČ 37. vieta, EČ 25. vieta, PK kopvērtējumā 28. vieta
Itin augsto potenciālu, kas beigu beigās gan parādījās vien dažās spēlēs, liedza realizēt nesaskaņas komandas iekšienē. Sporta veida specifika ir nepieciešamība divatā ilgstoši sadzīvot gan laukumā, gan ārpus tā, bet pāriniekiem savstarpējās saskaņas ne tikai nebija, bet tā bija pat destruktīva. Pasaules čempionātā palika mata tiesu no izslēgšanas turnīra, kas lielā mērā arī iezīmēja dueta tālāko nākotni.