Laika ziņas
Šodien
Migla
Bailes, baumas un panika, kā zināms, nodara lielāku ļaunumu nekā, piemēram, koronavīruss

Sakaitētas situācijas ir labvēlīga augsne baumām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pareizaisjautājums
P
Valstiskā mērogā tiek izplatītas baumas gan par vīrusiem, gan par globālo sasilšanu, gan par "vēlēšanu" ietekmēšanu, gan par "novičoka" lietošanu. Principā tās ir baumas. Ko tad jūs brīnāties par atsevišķu cilvēku tieksmi uz baumām???
>:-)
&
Kādu gan baumu izplatīt? Kas man galīgi nav vajadzīgs ??? Ē !!! Labi, nebūs cigarešu un alus, švakā un bezalkooliskā, PĒRCIET, PĒRCIET KAMĒR VĒL IR :D Fūu!!! Tas man galīgi lieks, nudien :D
arī valsts iestāžu bezdarbība
a
Ieteikumus par to, lai cilvēki iepērk pārtikas un nepieciešamo produktu krājumus izplata, piemēram, ASV un Lielbritānijas valsts iestādes. Jo par šo vīrusu patiešām nav nekādas saprašanas kā to ārstēt un ja būs jāievieš karantīna, tad labāk, ka cilvēki, kas sēž mājās ir apgādāti ar nepieciešamajām lietām savlaicīgi... Tas ka Latvijā šie ieteikumi izplatās tikai baumu līmenī ir Latvijas valsts politiķu neizpratne ko darīt un kā rīkoties šādās situācijās - īsi: Latvijā neviens neko nekontrolē un ĻAUJ IZPLATĪTIES BAUMĀM.
Pravietisnejaukais
P
"Novērst sabiedrībā baumu izplatību varam tikai paši" ... ja esam pirms tam lūguši Dieva palīdzību, lai tas mums sūta Savu Svēto Garu, kas ir miera avots. Ja arī šo padomu uztveram kā neirotisku cilvēku radītu baumu... tad , tad tik grābjam iepirkumu somas un - pēc griķiem un tualetes papīra! Starp citu, vai esat dzirdējuši, ka drīz nebūšot sāls? Tāda trokšņaina skriešana pirkt sāli reizi četros gados jauki izdaiļo garlaicīgo ikdienu!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē