Laika ziņas
Šodien
Migla

Dzīvnieki

Ģimenē tagad nedrīkstam paaugstināt balsi

Daniils un Viktorija Povilani pārliecinājušies, ka, pieaugot atbildībai un pienākumiem par tiem, kas pieradināti un iemīļoti, dzīve kļūst daudzveidīgāka. Sportiskais Daniils savā laikā dienēja Latvijas jūras kara flotē, pēc tam strādāja par menedžeri lielā firmā. Tagad viņš ir 2. grupas invalīds, gaišs un atsaucīgs cilvēks. Viktorija ir stomatoloģe. Viņa gatavojās pārcelties uz Spāniju, bet liktenis lēma satikt Daniilu. Pārim ir dēlēns piecus gadus vecais Arturs. Ģimene dzīvo īrētā skaistā un spodrā četristabu dzīvoklī Ziepniekkalnā.

Konsultē veterinārārsts: Šķirnes suns bez dokumentiem

Agrāk vai vēlāk pienāk laiks, kad daļa cilvēku savās mājās atved suni. Bieži tas notiek ļoti pārdomāti, realizējot savu sapni par kādu iepatikušos suņu šķirni, vai arī suni sastop kā klaidonīti ceļā, vai paņem kucēnu no draugu vai paziņu suņu neplānota metiena, vai noskata dzīvnieku patversmē.

Kavēs un, ja vajadzēs, stāsies ceļā

No bijušās kolēģes uzzināju par dziednieci Ingu Dāboliņu Tukumā un viņas kaķeni Brendu, bet pašas dziednieces balsī telefonsarunā saklausu mazu bažu, sak, ja Brenda jūs pieņems, viss būs labi.

Konsultē vetārsts: Vasaras nešķīsteņi uz dzīvnieka

Vasara vienmēr priecē, bet neatkarīgi no laika apstākļiem lidojošie un rāpojošie nešķīsteņi rada nepieciešamību sargāties pašiem un sargāt mūsu četrkājainos kompanjonus no insektiem, kuri siltajā sezonā nekad nezaudē aktivitāti.

Kur āzis no Brīnumzemes un lamas bučo

Pelēkā sestdienā ik pa laikam smidzina sīks lietutiņš, bet Talsu rajona Lībagu pagasta mini zoo Rančo apmeklētāju netrūkst. Bērni nocietušies, kovids pārāk ilgi visus turējis mājas gūstā.

Nedāviniet dzīvniekus vasarniekiem!

Vasara, bērni nonāk pie vecvecākiem vasarnīcās, un, pēc mazo mīluļu lūguma, viņiem nereti tiek iegādāts kāds mīļdzīvnieciņš – pundurtrusis, jūras cūciņa, degu, kāmītis, žurciņa u. c. Atvēliet laiku un pirms došanās uz zooveikalu konsultējieties ar veterinārārstu par izvēlētā dzīvnieciņa labturību.

Bērni nav jāved ekskursijā uz patversmi

Pasaule ir karstuma nogurdināta. Kad nošķind patversmes vārtu slēdzene, daudzbalsīgais suņu koris aizskan līdz debesīm. Tukuma dzīvnieku patversmē rit bezsaimnieku dzīvnieku dziedināšanas, atvieglojuma, miera, atnākšanas un aiziešanas laiks.

Konsultē veterinārārsts: Kā pazīt atbildīgu suņu audzētāju

Nepieredzējuši suņinieki bieži vien naivi uzskata, ka kucēna iegādāšanās no audzētāja garantē 100% veiksmi, kvalitatīvu kucēnu. Ne vienmēr par labu audzētavu liecina dārga reklāma. Ne katram audzētājam ir tiesības sevi dēvēt par labu, jo faktiski pastāv divas grupas – suņu pavairotāji un patiesi atbildīgi audzētāji, šķirnes entuziasti.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide