Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Eiropa

Bērniem Spānijā beidzot atļauj iziet no mājām © DIENA(1)

Iespējams, vairāki miljoni bērnu Spānijā nedēļas nogalē piedzīvoja laimes sajūtu, kādu nebija sen izbaudījuši. Pēc sešu nedēļu ilgušā "ieslodzījuma" mājās koronavīrusa pandēmijas ierobežojumu dēļ kopš svētdienas bērniem vecumā līdz 14 gadiem atļauts pieaugušā pavadībā reizi diennaktī uz stundu iziet ārpus mājām.

Covid-19 upuru skaits Eiropā pārsniedzis 120 000(3)

Jaunā koronavīrusa upuru skaits Eiropā pārsniedzis 120 000, turklāt trīs ceturtdaļas no šiem nāves gadījumiem reģistrētas Itālijā, Francijā, Spānijā un Lielbritānijā, liecina aģentūras AFP aplēses, kas balstītas oficiālās statistikas datos, kuri iegūti līdz sestdienai plkst.14.00.

Barnjē pauž vilšanos par progresa trūkumu Brexit sarunās(6)

Eiropas Savienības (ES) Brexit sarunu delegācijas vadītājs Mišels Barnjē piektdien paudis vilšanos par progresa trūkumu kārtējā sarunu kārtā par nākotnes attiecībām ar Lielbritāniju pēc tās izstāšanās no bloka. Barnjē apsūdzējis Apvienoto Karalisti sarunu bremzēšanā.

Madride līdz novembrim atceļ visus masu pasākumus(2)

Spānijas galvaspilsētas Madrides varasiestādes koronavīrusa pandēmijas dēļ atcēlušas visus festivālus un citus masu pasākumus, kas pilsētā bija plānoti no maija līdz novembrim, vēsta laikraksts El Mundo.