Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Eiropa

Deutsche Bank Vācijā slēgs piektdaļu filiāļu

Vācijas lielākā banka Deutsche Bank otrdien paziņoja, ka valstī slēgs piektdaļu filiāļu, lai samazinātu izdevumus un pielāgotos patērētāju paradumu izmaiņām koronavīrusa pandēmijas laikā.

Lielbritānijā jauni Covid-19 ierobežojumi © DIENA(4)

Atkal strauji palielinoties ar jauno koronavīrusu inficēto skaitam, Apvienotās Karalistes valdība nolēmusi ieviest stingrākus ierobežojumus, par kuriem otrdien informēja Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons, vēsta The Guardian.

Lufthansa gatavojas likvidēt vēl vairāk darbavietu

Vācijas nacionālā aviokompānija Lufthansa paziņoja, ka likvidēs papildu darba vietas un pārtrauks vēl vairāku lidmašīnu izmantošanu, ņemot vērā koronavīrusa pandēmijas nepārtraukto ietekmi uz ceļojumu pieprasījumu.

Baltkrievijas tiesa Koļesņikovu atstāj apcietinājumā(11)

Baltkrievijas tiesa pirmdien noraidījusi opozīcijas izveidotās Koordinācijas padomes prezidija locekles Marijas Koļesņikovas prasību atbrīvot viņu no pirmstiesas apcietinājuma, un aizturēšanas izolatorā viņai nāksies palikt vismaz līdz 8.novembrim.

Baltkrievijā turpinoties protestiem, notiek sieviešu maršs(13)

Baltkrievijā turpinoties protesta kustībai pret prezidenta vēlēšanu falsifikāciju un autoritārā līdera Aleksandra Lukašenko atrašanos valsts galvas amatā, sestdien galvaspilsētā Minskā notiek kārtējais sieviešu maršs, vēsta vietējie mediji.

Rasisma apkarošanai ES plāno pārvērtēt tiesību aktus un īstenot citus pasākumus(4)

Eiropas Komisija (EK) nākusi klajā ar Eiropas Savienības (ES) rasisma apkarošanas rīcības plānu turpmākajiem pieciem gadiem, tostarp ir plānots arī pārvērtēt ES tiesību aktus, iecelt rasisma apkarošanas koordinatoru, veicināt iedzīvotāju informētību un ik gadu izraudzīties Eiropas integrācijas un dažādības galvaspilsētu, informē Komisijas pārstāvniecības Latvijā pārstāve Kristīne Liepiņa.