Diriģents Mihails Tatarņikovs studējis Sanktpēterburgas Rimska-Korsakova Valsts konservatorijā. Pēc absolvēšanas 2003. gadā viņš turpināja studijas konservatorijas Operas un simfoniskā orķestra diriģēšanas klasē pie Aleksandra Poliščuka. 2006. gadā diriģents debitēja Sanktpēterburgas Marijas teātrī ar baleta izrādi Metafizika, kas veidota ar Prokofjeva Otrās simfonijas mūziku. Kopš tā laika Tatarņikovs ir Marijas teātra pastāvīgais diriģents, kā arī regulāri uzstājas Sanktpēterburgas koncertzālēs. Šosezon diriģentam paredzēta debija Milānas operteātrī La Scala ar Jevgeņija Oņegina izrādēm, Figaro kāzas un Dons Žuans Bordo operā, Madama Butterfly Ziemeļu operā Anglijā, kā arī koncerti ar Poznaņas filharmonisko orķestri.Mihails Tatarņikovs sadarbojies ar tādiem orķestriem kā Krievijas Nacionālais orķestris, Novosibirskas filharmoniskais orķestris, Sanktpēterburgas Rimska-Korsakova Valsts konservatorijas orķestris, Oslo filharmoniskais orķestris, Krievijas Nacionālais filharmoniskais orķestris, viņš diriģējis gala koncertu ar Dženiferu Larmoru un sadarbojies ar tādiem izciliem solistiem kā soprāns Anna Ņetrebko un vijolnieki Vilde Franga un Vadims Repins. Operas žanrā viņš asistējis Valērijam Gergijevam pie Vāgnera Gredzena cikla iestudējuma Ņujorkas Metropoles operā, kā arī diriģējis vairākas izrādes Latvijas Nacionālajā operā un Hofmaņa stāstus Berlīnes Komiskajā operā.Pēdējās sezonās Tatarņikovs paralēli darbam Marijas teātrī diriģējis koncertus ar Gevles simfonisko orķestri Zviedrijā, Krievijas Nacionālo orķestri Drēzdenē un Manna centrā Filadelfijā, ASV, Roterdamas filharmonisko orķestri, Tokijas simfonisko orķestri, Montekarlo filharmonisko orķestri un sagatavojis Jevgeņija Oņegina jauniestudējumu Latvijas Nacionālajā operā.
Lukass Geniušs dzimis 1990. gadā Maskavā mūziķu ģimenē. Ģimenes saistībai ar mūziku bija būtiska loma Lukasa straujajā muzikālajā attīstībā jau agrā vecumā. Viņa vecmāmiņa Vera Gornostajeva, izcila pasniedzēja un profesore Maskavas Valsts konservatorijā, kļuva par viņa pirmo skolotāju. Klavierspēli Lukass sāka mācīties piecu gadu vecumā Maskavas Šopēna Mūzikas koledžas sagatavošanas klasē. 2008. gadā viņš pabeidza koledžu ar izcilību. Tajā pašā gadā viņš iestājās profesores Gornostajevas klasē Maskavas konservatorijā.
Jau kopš 12 gadu vecuma Lukass ir piedalījies daudzos starptautiskos konkursos un festivālos. Lukass Geniušs ir uzstājies kopā ar daudziem orķestriem: Hamburgas un Duisburgas simfoniskajiem orķestriem Vācijā, BBC Skotijas simfonisko orķestri, Lietuvas Valsts simfonisko orķestri, Sanktpēterburgas Kapellu, kā arī sadarbojies ar tādiem diriģentiem kā Vladimirs Ziva, Andrejs Boreiko, Sauļus Sondeckis, Dmitrijs Liss, Džonatans Dārlingtons, Džeimss Lakrans un Gintars Rinkevičs. Skandināvijā Lukass debitēs ar Ostrbotnijas kamerorķestri Somijā un solokoncertiem Dānijā.
Pianista plašais repertuārs aptver skaņdarbus no baroka līdz laikmetīgajai mūzikai. 21 gadu vecumā viņš var lepoties ar desmit solo programmām un astoņiem klavierkoncertiem ar orķestri. Lukass Geniušs ar aizrautību piedalās arī kamermūzikas atskaņojumos un ir aktīvs mūsdienu komponistu mūzikas un reti atskaņotu skaņdarbu interprets.