Lanas del Rejas panākumu pirmsākumi meklējami internetā - 2011. gada otrajā pusē tīmeklī parādījās viņas pirmie videoklipi, kas tika veidoti kolāžas stilistikā un aplikācijas Instagram estētikā. Lanas klipi, piemēram, Video Games, tika samontēti no dažādu laikmetu arhīva filmām, televīzijas raidījumiem un amatieru video fragmentiem. Dziedātāja pārsteidza gan ar savu seksapīlu, gan ar aukstasinīgo atsvešinātību. Viņas rūpīgi konstruētais tēls ir izteikti laikmetīgs, taču tajā pašā laikā tas ir kā aizgājušā gadsimta Holivudas un estrādes retrodīvu koptēls. Amerikāņu zvaigzne Lana del Reja ir kļuvusi par popmūzikas Monu Lizu, kurai ir viss - dramatiski depresīvas, greznas dziesmas, dvēsele, spēks un mistiski erotisks magnētisms.
Dziedātāja var lepoties ar sava debijas albuma Born to Die materiālu - viņas kompozīcijās ideāli savienojas 50.-60. gadu amerikāņu popmūzikas tradīcijas un mūsdienu hiphopa skaņu ainavas. Lanas disks ir pamatīgs, monolīts darbs, kuru gribas klausīties no sākuma līdz beigām, nevis tikai ieciklēties uz hitiem. 2012. gada beigās tika izdota albuma papildinātā versija Born to Die: The Paradise Edition ar astoņām jaunām kompozīcijām.
Pērn notikušie Lanas del Rejas koncerti ilga aptuveni stundu, taču dziedātāja demonstrēja tik pašpietiekamu šovu, ka tam nebija ko atņemt vai pielikt klāt. Par Lanu mēdz teikt, ka viņa nav pārāk spēcīga koncertizpildītāja un dzīvajā nespēj pārliecināt ar savu vokālu tā, kā viņai tas izdodas ierakstā. Uz skatuves Lana izspēlē citus trumpjus, kuri, iespējams, ir svarīgāki par vokālo talantu, - viņai ir noslēpumaina, pat dīvaina aura un savdabīgs šarms, kas zombē un magnetizē skatītājus. Es redzēju Lanas del Rejas priekšnesumu pagājušā gada vasaras festivālā Lovebox Londonā: māksliniecei ir ļoti aktīvi fani, kuri dziedāja pat skaļāk nekā viņa, turklāt koncertā Lanas dziesmu temps ir vēl lēnāks nekā albumā. Uz skatuves viņa bija statiska - un neatvairāma, laiku pa laikam krita ceļos klausītāju priekšā, šova beigās dziedātāja nokāpa no skatuves un ļāva sev pieskarties tiem, kuri stāvēja pirmajās rindās. Sajūsminātais pūlis Lanu gandrīz saplēsa uz pusēm.
Koncertu Rīgā rīko Positivus Music un Live Nation. Biļetes būs nopērkamas Biļešu servisa un TicketPro kasēs un internetā no 6. marta. Pirmās 500 stāvvietu biļetes Positivus.com reģistrētajiem lietotājiem un koncertkluba FBI biedriem maksās Ls 27. Stāvvietas biļetes cena būs Ls 29, sēdvietas - Ls 30-39.