«Kombinācijā neizdevās šaušana, jo pēc pārējā rezultāta viņiem šajās sacensībās vajadzēja uzvarēt. Paukošana bija super - 1072 punkti ir rekords. Arī jāšana sanāca tīri,» treneris atgādināja, ka jau iepriekš prognozējis, ka tieši šīs divas disciplīnas izšķirs, cik labs būs rezultāts. «Kad Deniss kombinācijā devās trasē, viņš jau bija otrais vai trešais, tāpēc viņam galvenais bija cīņa par medaļu, nevis pirmo vietu,» Jefremenko norādīja, ka sportisti ar savu sniegumu ir apmierināti. Čerkovskis finišēja trešais, taču vēlāk 40 punktu sods tika piespriests britu duetam, kas no otrās pozīcijas noslīdēja uz ceturto, bet mūsu komandai tas ļāva pakāpties.
Interesanti, ka vēl dienu iepriekš trenerim nācies ilgi un dikti pierunāt Denisu vispār piedalīties sacensībās pēc neveiksmīgā snieguma individuālajā konkurencē, kur viņš jau paukošanā zaudēja izredzes izcīnīt augstu vietu un palika 31. pozīcijā. Pietrūcis klāt neesošā trenera padoma. «Esam pieraduši strādāt divatā, taču finansējuma trūkuma dēļ uz Taivānu nevarēju aizbraukt. Pēc viņa starta ilgi sarakstījāmies, pierunāju viņu tomēr startēt jauktajā stafetē. Pakonsultēju, ko paukošanā vajag izlabot, piedāvāju dažādas shēmas. Laikam jau izdevās,» Jefremenko sniedza ieskatu trenēšanā no attāluma.
Izcīnītā medaļa mazinājusi mieles, kas radās pēc sacensību rīkotāju neizdarībām. «Nezinu, ko domāja starptautiskā federācija, rīkojot tik nozīmīgas sacensības Taivānā. Vēl varēja arī uz Antarktīdu aizsūtīt,» ironizēja treneris. Protams, papildu grūtības radījis taifūns un nemitīgais lietus, taču neizdarību tomēr bijis par daudz. «Jāšanas laukumā bija ap divdesmit centimetru augsta ūdens kārta. Visi šķēršļi tika salikti zemāk nekā normālās sacensībās. Protams, jādomā par sporta veida popularizēšanu, taču jādomā arī par sportistiem. Cilvēki visu gadu gatavojas sezonas galvenajiem mačiem, bet tajos ir tādi apstākļi...» treneris pauda neizpratni par sacensību vietas izvēli.