Laika ziņas
Šodien
Apmācies
"Es domāju, ka zinātāju acīs Latvijas tēls nav būtiski mainījies, jo pagājušajā gadā aktualizētās problēmas neradās pēkšņi," spriež SEB bankas Finanšu tirgus pārvaldes vadītājs Andris Lāriņš

Jāpadomā par valsts tēla uzlabošanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Irlielāmērāticams
I
ka prostitūte Mārīte risina līdzīgu problēmu... smērē uz sejas aizvien biezāku grima kārtu, bet tēls - kā neuzlabojas, tā neuzlabojas!
Labākais
L
līdzeklis tēla uzlabošanai ir labi izdarīti darbi. Diemžēl Latvijai un tās politiķiem ar šo jautājumu ir problēmas (piem., vilcienus jau gadiem nespēj iepirkt, izglītības un veselības sistēmu nespēj sakārtot jau ceturtdaļgadsimtu). Tāpēc valsts tēls ir likumsakarīgs.
VVZ
V
Mūsdienu pasaulē informācijas apmaiņa notiek ļoti ātri, un nekādi mākslīgi pasākumi valsts tēlu uzlabot nespēj. Tepat tīklā netālu ir raksts, ka Kandavas internātskolas bērniem tiks liegta bezmaksas ēdināšana un viņu skolu drīz slēgs, ir raksti par to, ka bērnu paliatīvajai aprūpei tiek vākti ziedojumi, ir informācija par nabadzību un postu reģionos, par bezjēdzīgu cilvēku bojāeju uz draņķīgiem ceļiem un daudz ko citu. Vienīgie "investori" ir tie, kurus interesē lētais darbaspēks- stūrī iedzīti ļaudis verga statusā, kuri strādā par vēdera tiesu.
ja pašlikvidācija
j
ir līdzeklis izvairīties no atbildības, tad mērķis ir sasniegts !
  • 2
  • 0
Scorseze
S
Par kādu tēla uzlabošanu mēs varam runāt, ja valdībā (itsevišķi jaunajā) ir vieni vienīgi pamuļķi, nejēgas un ASV pakalpiņi, kuri skries izpildīt jebkuru jeņķu iegribu pirms jeņķi paši par to iedomājušies. Tā ir iznīcināta visa vērā ņēmamā Latvijas tautsaimniecība. Neviens investors, kuram ar galvu viss kārtībā, neieguldīs šī brīža Latvijā nevienu santīmu, bet jeņķiem pašiem Latvij āneko nevajag izņemot pilnīgu paklausību un karabāzes atbalstam lai varētu "uzplēsties" ar Krieviju. Lielajaiem klaigātājiem par "naudas atmazgāšanu" un "nelegālās" naudas apriti, varu pateikt, lai viņi apskatās, kura tad no valstīm šobrīd ir palikusi ārzonu kompāniju apkalpošanas avangardā?:) Lai cilvēki uzdod vienreiz paši sev jautājumu, kā tas tā nākas, ka ASV ne tikai nav pārtraukusi ofšoru apkalpošanu, bet pat ir paplašinājusi dažādās iespējas šādiem uzņēmumiem, taču visai pārējai pasaulei krata pirkstu un saka "nu, nu, nu..!":):):):):):):)
Raimonds
R
Manu prāt, ir jānolaižās no debesīm ! Jásāk runāt atklāti, un publiski jāpaziņo, ka valsts nav spējīga, atgriest starptautisko aizdevumu, valsti vada ierēdņi kuri par uzticēto nozari vispār neko pat neizprot, veselības aprūpe, pensijas un nodokļu slogs, paliks neizmainīgs vēl tekošos 10 gadus. Ļaut saņemt patiesu informāciju, ļaut izvērtēt vai būt vasts daļa, vai aut kājas .....!
Enģeļa viesis
E
Prostitūtas valdībā, prostitūtas iestādēs, kas gatavi nogalināt naudas dēļ un plivināt karogu dziedāt diet - melot un liekuļot, ka tik samaksā, domās par reputāciju. Nu piedodiet!
Labais
L
Latvijas valsts tēla uzlabošana tūvakā nākotnē nav iespējama,Jo Latvijā ir GENOCĪDS.
opapā
o
Kamēr būs bardaks tieslietu sistēmā, iespējams "legāls" reiderisms ar visām no tā izrietošjām sekām, jebkuram loģiski domājošam investoram ir jāmūk no Latvijas pa gabalu, kas arī notiek. Lielākā valsts vērtība starptautiskajā arēnā ir uzticība - Latvija to ir zaudējusi! Uzticību atgūt ir grūti, citreiz pat neiespējami! Mēs jau varam viens otram paši sev stāstīt, cik mēs forši, bet ārpasaulē tā bilde ir savādāka.
protams
p
http://www.philos.lv/PDF/Citu_raksti/Vadamais_haoss.pdf

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses