Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +19 °C
Skaidrs
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Ingus ulmanis

Ingus Ulmanis gatavojas Dabas koncertzāles izbraucieniem Latvijas dabā

Cilvēks nav vienveidīgs – viņu iedvesmo dažādība. Tādu atziņu pārnesu no intervijas ar mūziķi Ingu Ulmani. Rudens pusē un ziemā viņš meklējams Brīnumskapja pasākumos, kur kopā ar domubiedriem ālējas knīpu un knauķu ielenkumā, kaut kur pa vidu nozib Lādezers un darbs radio Star FM, savukārt vasara Ingus Ulmaņa dzīvē lielā mērā pieder Dabas koncertzālei.

Ingus Ulmaņa krīzes zupa

Dziedātājs, grupas Lādezers solists Ingus Ulmanis stāsta, ka viņa receptes ir grūti pierakstāmas, jo gatavojot viņš nekad neskatās pavārgrāmatā. Ingus improvizē gan ar produktiem, gan garšvielām. Mūziķis smej, ka atver ledusskapi un to, ko tur atrod, liek grāpī vai pannā. Dziedātājs labprāt gatavo svaigu kāpostu zupu, ko ģimenē sauc par «krīzes variantu». Uzvāra lielu katlu un var ēst vairākas dienas.

Voitišķis gatavojas koncertēt

Pēc ilgākas klusēšanas publikas priekšā atkal gatavs uzstāties pazīstamais mūziķis Aigars Voitišķis, un, lai izpildītu savus pazīstamākos hitus, viņš talkā ņems savu kolēģi un draugu kopš grupas Jumprava laikiem — dziedātāju Ingu Ulmani. Abi jau šīs nedēļas nogalē uzstāsies krodziņa Spalvas pa gaisu! piecu gadu jubilejas ballītē. Ja publika dzirdēto uztvers atsaucīgi, Voitišķis ar Ulmani esot gatavi pēc tam nospēlēt vēl kādu savu hitu programmu akustiskajā versijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide