Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pasaules Veselības organizācija

PVO brīdina par pagurumu cīņā pret Covid-19

Pilsoņiem piedzīvojot vilšanos oficiālajās rekomendācijās, var tikt nodarīts kaitējums centieniem saglabāt kontroli pār koronavīrusa pandēmiju, ceturtdien brīdināja Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas reģionālais birojs.

Ķīna piešķir Pasaules Veselības organizācijai vēl 30 miljonus dolāru

Ķīna ceturtdien pavēstīja, ka piešķirs vēl 30 miljonus dolāru Pasaules Veselības organizācijai (PVO), lai palīdzētu tai globālajā cīņā ar koronavīrusa pandēmiju, par savu lēmumu paziņojot dažas dienas pēc tam, kad Vašingtona bija pavēstījusi par savu apņemšanos finansējumu iesaldēt.

PVO: Eiropa joprojām ir koronavīrusa pandēmijas "vētras acī"

Neraugoties uz dažām optimistiskām zīmēm vairākās jaunā koronavīrusa vissmagāk skartajās valstīs, Eiropa joprojām ir pandēmijas "vētras acī" un inficēšanās gadījumu skaits tur tuvojas miljonam, ceturtdien brīdināja Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas birojs.

Tramps vaino PVO Ķīnas atbalstīšanā

Vainojot Pasaules Veselības organizāciju (PVO) nolaidībā jaunā koronavīrusa (SARS–CoV-2) sākuma posmā, ASV prezidents Donalds Tramps īstenojis pagājušajā nedēļā paustos draudus un uz laiku apturējis organizācijai sniegto finansējumu. Analītiķi norāda, ka šādi Tramps cenšas novērst uzmanību no savas administrācijas neizdarībām, lai nezaudētu balsis rudenī paredzētajās vēlēšanās, bet veselības aprūpes eksperti pauž bažas, ka finansējuma trūkums apgrūtinās cīņu ar Covid-19.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide