Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Puķes

Grūts darbs, bet pievilcīgs un košs rezultāts

Kā gribas pasteidzināt pavasara atnākšanu! Uzņēmuma Ints&Co siltumnīcās tas jau gan rit pilnā sparā. Gaisā virmo ziedu aromāts, un, kad pretī veras atraitnīšu dažādie ''ģīmīši'', dvēsele uzgavilē. ''Cilvēki ir nepacietīgi. Jau marta vidū nevarēja atturēties, nenopirkuši atraitnītes un prīmulas, jo gribas prieku!'' saka SIA Ints&Co vadītājs Ints Jākobsons.

Košā Āzijas gundega

Plašā krāsu gammā, pildītiem, bumbu veida ziediem un sulīgiem kātiem, bet smalkām lapiņām, – tādas ir Āzijas gundegas jeb ranunkuļi. Iecienītas gan kā grieztie ziedi, gan podiņos, bet siltajā sezonā – balkonu kastēs un podos uz terasēm. Āzijas gundegas ienes pavasara klātbūtni telpās, kad gribas ko atšķirīgu no ierastajām tulpēm, hiacintēm, narcisēm.

Madagaskaras jasmīns

Stefanote – smaržīgs un ātraudzīgs siltummīlis eksotikas cienītājiem.

Tropu skaistule antūrija

Vairākas antūriju šķirnes ir viegli audzējamas mājas apstākļos.

Dari pats: Dekoratīvs puķpods

Dekoratīvie puķpodiņi parasti ir diezgan dārgi, turklāt – kāpēc pirkt kaut ko jaunu, ja iespējams jau īpašumā esošu lietu pielāgot vajadzībai, turklāt padarboties radoši? Šādu puķpodu var izmantot jebkuru augu audzēšanai, tikai jāatceras, ka tie jāstāda kādā citā traukā, ko ievietojat šajā puķpodā.

Selekcionārs: Lilijas nav cimperlīgas puķes

Pirms pāris nedēļām, liliju pilnzieda, Dārza Diena ciemojās Daugmalē pie selekcionāra Gunta Granta, kurš izlolojis ievērojamu liliju kolekciju. Dārzkopis stāsta, kas jāņem vērā, ja gribas audzēt lilijas, un kā cēlos ziedus pieradināt ikvienā dārzā.

Stiprai imunitātei

Jūlija beigas ir daudzveidīgo ehināciju ziedēšanas pilnbrieda laiks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide