Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Eksperti/Blogeri

Dzīvot ir bīstami © DIENA

Heroīna, naftas un pašnāvību roks – tā arvien drošāk varētu nodēvēt gandrīz visu no Amerikas rietumkrasta nākušo. Klausīsimies uzmanīgi!

Laime grāmatās © DIENA

Man patīk lasīt grāmatas. Iegrimt tā, ka ne mats nepaliek ārā. Tam vajag laiku – naktis, kuras nebeidzas ar modinātāju; šūpuļtīklu, kuru neaplenc odi; atļaušanos visus pasūtīt pie velna, jo es tagad lasu.

Nolana ellē © DIENA(4)

Drāma, kas izsit pamatu zem kājām. Režisora Kristofera Nolana Denkerka ir filma par karu, nāvi, izmisumu, izdzīvošanu

Navigācija burzmā © DIENA(1)

Ko Eiropas koru olimpiādē Rīgā var gūt ziņkārīgs mūzikas baudītājs? Graudi no pelavām ir jāsijā pašam, tāpēc vispirms ir jāzina, ko īsti gribi.

Bezvēsts vēsts © DIENA(3)

[Raksts tapis vēl pirms piecgadīgais Ivans Berladins otrdienas vakarā tika atrasts miris – red.] Tumšs. Jūlija nakts. Līst. Logu esmu atstājusi vaļā. Mēģinot iemigt, atveru un aizveru acis. Lietus ir ļoti tuvu, un savā jumtistabā līšanu izjūtu fiziski.

Brālības slāpes © DIENA(1)

Deviņdesmitajos gados bija populāra frizūra, tautā dēvēta par "muletu". Tie ir īsi, pieklājīgi safrizēti mati priekšā, bet gari aizmugurē.

Neapzagsim sevi © DIENA

Mums nav vērts sacensties ar Polijas popmūzikas festivālu industriju. Labāk piedāvāt kaut ko tiem, kuri meklē, nevis patērē. Tā visiem būs labāk.

No vilka pie lāča © DIENA(21)

Līdz šim mākslinieki zināja, ka viņiem draud neapskaužams stāvoklis vecumdienās, bet tagad jārēķinās arī ar minimālu veselības aprūpi

Šī nav arhitektūras kritika © DIENA

Šis ir skops, taču mīlestības pilns atskats uz Latvijas Arhitektūras gada balvu 2017. Galvenais kompliments ir par balvu sadalījumu, kas ir atspirdzinošs, kaut arī visdrīzāk neapzināts gadījums ārpus ierastās normālības.

Smalks kontrasts © DIENA

Vēsturiskas ēkas bieži tiek pie uzmanības, kad atjaunošanas darbu laikā tās ieskauj celtniecības sastatnes.

Tas ir normāli © DIENA(2)

Aizvadītajā sezonā jūtama sarosīšanās teātros ārpus Rīgas, taču kopumā tajā nav pārāk daudz nepārprotami spilgtu mākslas faktu

Rudzupuķu ziedlapas © DIENA

Vasaras festivāli ceļas un krīt, konkurējot cits ar citu un pat paši ar sevi, bet klausītājiem kļūst arvien interesantāk un interesantāk.

Skaistā naudiņa © DIENA(1)

Lūdzu, vairāk mākslas, vairāk darba radošajām personām! Monētu māksla ir kļuvusi par Latvijas Bankas sabiedrisko attiecību galveno ieroci.

Skaņu konkurence © DIENA

Augstvērtīgs klasiskās mūzikas piedāvājums jaudīgi palielinās. Vienreizēji notikumi šovasar iepriecinās ne tikai Rīgā, Jūrmalā, Siguldā un Rundālē

Modernā cenzūra © DIENA(6)

Svētdien, 21. maijā, britu laikraksts The Guardian publicēja virkni materiālu ar kopīgu nosaukumu Facebook faili. Rakstos bija publiskotas instrukcijas, kuras ievēro Facebook redaktori jeb moderatori, kad pieņem lēmumus, vai sociālajā tīklā ievietotā informācija, attēli un video ir bloķējami.

Rīgas atmiņa © DIENA(1)

Drīzumā vēlētāji balsos par Rīgas pilsētas vadītāju. Lai novērtētu Rīgas stāvokli, nolēmu apsekot pilsētu savām acīm, trijās dienās krustām šķērsām pa Rīgu nostaigāju ap 70 kilometriem.