Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Piektdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Vegāniskais lēciens

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
irlielāmērāticams
i
ka pavisam neliels skaits cilvēku NESPĒJ SAGREMOT GAĻU. Es zinu cilvēkus, kuri nespēj sagremot pienu un es zinu divus gadījumus, kad pie mana čoma griezās cilvēki, kuri nespēj sagremot alkoholu (!!!) ... kaut kāda fermenta organismā nav un alkohols pārvēršas par indi. So, bet es neesmu dzirdējis, ka pirmie, otrie un trešie sāktu skaļi un agresīvi uzmākties sabiedrībai ar savām īpatnībām un uzspiest tās citiem.
ar mietu
a
BILDĒ > RAGANU NATS DALĪBNIECES ?
Lecam bedrē?
L
"Visā pasaulē pieprasījums pēc narkotikām un vegāniem domātiem produktiem aug. Vai varētu būt, ka marginālajām kustībām ir potenciāls kļūt par vairākumu? " NĒ. Visi nav aitas.
Pravietisnejaukais
P
Apustuļa Pāvila pirmā vēstule Timotejam, 4.nodaļa. 1.Gars SKAIDRI saka , ka vēlākos laikos daži atkritīs no ticības, pieķerdamies maldu gariem un DĒMONU MĀCĪBĀM, 2.padodamies melkuļu liekulīgajiem vārdiem, kam pašu sirdsapziņa ar kauna zīmi iededzināta. 3.Tie aizliedz doties laulībā, pavēl atturēties no barības vielām, ko Dievs radījis, lai ticīgie un PATIESĪBAS atzinēji saņemtu tās ar pateicību. 4. Jo katra Dieva radība ir laba, un nekas nav atmetams, ko saņem ar pateicību.
>:-)
&
Ja kādas efemeras būtnes , kvēli aicinās , mesties uz galvas akā , arī, cēli paklausīsim un metīsimes akā ?
Traks var palikt !
T
Pederasi, lezbas, vegāni, veģetārieši ...... sāk likties, ka normālu cilvēku vairs nav.
hmm
h
Cilvēka, tāds kvalitatīvs, evolūcijas lēciens ir nerunāt par vēderā liekamo, bet drīzāk par barību prātam. Tā nu no piedāvātās prāta barības man sanāk, ka par daudz vainojam sevi ēdot LABAS mednieku desiņas ar adžiku! :)
He he he
H
Ko tu stulbam padarīsi?Visi šitie ir tik pat aptaurēti,kā paiderasti,velkamisti un citi rietumu izvirtušās sabiedrības produkti. Piem.ja manā klātbūtnē kāds deģenerāts izteiktos ,ka paiderastija-tas ir labi,momentā tā dabūtu pa zobiem tā,ka ilgi lasītu to atliekas.Tas pats attiecas uz melno lopu aizstāvjiem un citiem kretīniem.
Ivan>He he he
I
Liec vinis miera: Putin naš--lai ar pediiik...
  • 0
  • 7
ļuļa
ļ
manbuprāt, pieaudzis cilvēks var darīt kā grib - būt vegāns, veģetārietis, koprofāgs vai sazin kas vēl. bet dienai, kas pretendē uz nopietna izdevuma statusu, tomēr nevajadzētu reklamēt neveselīgu dzīvesveidu.
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
BILDĒ PILNĪGI SLIMS SIEVIŠĶIS !
Uksā
U
Jā,ar apsarkušām acīm,es domāju,ka šai čurāt gribās,bet izrādās vegāns.
  • 3
  • 2
>:-)
&
Fakts . Ārprātīgais , pat nepieļauj tādu domu ,ka viņš ir slims :( Tāds nav izārstējams .
Reksis
R
Idioti. Pat amēbas ir dzīvības forma. Tātad ēdot zāli jūs tāpat nogalināt - dzīvības formu!!!. Darīt nav ko? Tad brauciet uz Valdgali dzēst ugunsgrēku. Tam vismaz būs kāda reaāla vērte.
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
UN NEVAJAG BĒRNIEM MAITĀT UN GANDĒT VESELĪBU AR ŠADU IDIOTISMU !!!
nu
n
Dzīvoju netālu no Terapijas. Vienīgos ko es redzu tur ēdot,ir nedabīgi bālas ādas krāsas tievi tīņu hipsteri...
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Arī tā diemžēl ir tikai slimība !

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Miljoni, ērgļi un svētki

Šogad krāsosiet, slēpsiet, meklēsiet vai ripināsiet? Lai gan olu rādīšana jau labu laiku politiski folklorizējusies, svētku noskaņa ir tepat līdzās, gribas smaidīt un aicināt pavasari beidzo...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata