B grupa: Alba (Vācija), Asseco Prokom (Polija), Elan Chalon (Francija), Maccabi Electra (Izraēla), Montepaschi (Itālija), Unicaja (Spānija)
C grupa: Anadolu Efes (Turcija), Caja Laboral (Spānija), Cedevita (Horvātija), Emporio Armani (Itālija), Olympiacos (Grieķija), Žalgiris (Lietuva)
D grupa: Bešiktaš (Turcija), Brose Baskets (Vācija), CSKA (Krievija), Barcelona (Spānija), Lietuvos rytas (Lietuva), Partizan (Serbija)
Viļņas Lietuvos rytas
Pagājušās sezonas ULEB Eiropas kausa finālists pēc gada pārtraukuma atgriezies Eirolīgā. Komandā vairs nebūs Lietuvas supertalanta Jona Valančūna, turklāt pieredzējušais serbu speciālists Aleksandars Džikičs pilnībā atteicies no aizokeāna importa, tā vietā piesaistot vairākus Balkānu valstu basketbolistus, kā arī latvieti Jāni Blūmu. Sezonas sākums komandai nav izdevies pārliecinošs, tomēr Jānis sevi pierādījis kā viens no «avīžnieku» vilcējiem. Viļņas komanda ir ar potenciālu pārsteigt atsevišķās spēlēs, taču būs nopietni jāpacīnās, lai iekļūtu pamatturnīra apakšgrupas labāko četriniekā.
Panākumi Eirolīgā: trīs reizes iekļuvis Top 16
Pēdējā sezonā: 3. vieta Top 16 apakšgrupā (2010./2011. gada sezonā)
Pirmā spēle: 11.X izbraukumā pret CSKA
Belgradas Partizan
Serbu basketbola flagmaņa vadībā atgriezies leģendārais treneris Duško Vujoševičs, kura vadībā komanda nesenā pagātnē trīs gadus pēc kārtas iekļuva Eirolīgas izslēgšanas spēlēs. Partizan vizītkarte ir ierastā - daudz fiziskās spēles un cieša aizsardzība, gados jauns sastāvs (vecākajiem spēlētājiem ir 27 un 24 gadi). Pērn Belgradā nokļuva arī viens no Latvijas pēdējo gadu lielākajiem talantiem Dāvis Bertāns, kuram paredzama nozīmīga loma panākumu kaldināšanā. Savu skatītāju priekšā būs ciets rieksts ikvienam, bet ļoti daudz noteiks tas, kā veiksies izbraukuma spēlēs.
Panākumi Eirolīgā: čempions (1992. gads), 4. vieta (1998., 2010. gads)
Pēdējā sezonā: 5. vieta priekšsacīkšu grupā (2011./2012. gada sezonā)
Pirmā spēle: 12.X izbraukumā pret Bešiktaš