Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijā

LIZDA iebilst iecerei šogad 9.klašu skolēniem rīkot valsts pārbaudes darbus(6)

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) atcelt valsts pārbaudes darbus 9.klasēm un noteikt, ka 12.klasēm tie var notikt tikai tad, ja netiek apdraudēta iesaistīto pušu veselība un dzīvība, aģentūru LETA informēja arodbiedrības sabiedrisko attiecību speciālists Guntis Meisters.

Cīņa par Brīvības pieminekļa uzturēšanu © DIENA(13)

Par Brīvības pieminekļa un Rīgas Brāļu kapu jaunā likuma projekta ieilgušo virzību un šo objektu uzturēšanai nepieciešamā finansējuma mūžīgo trūkumu Guntars Gūte sarunājas ar Saeimas deputātu Jāni Vucānu (ZZS).

Accenture: Attālinātā darba iespējas uzlabo darbinieka produktivitāti(8)

Attālinātā darba iespējas uzlabo darbinieka produktivitāti un uzņēmuma apmierinātības līmeni, jo galvenokārt laiks darbam izmantot efektīvi, papildus nekomunicējot ar kolēģiem un vairāk koncentrējas darba izpildei, aģentūru LETA informēja informācijas tehnoloģijas (IT) uzņēmuma Accenture Personāla daļas vadītāja Latvijā Zanda Arnava.

Apsveikums Pesaha svētkos

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāja Arkādija Suharenko apsveikums Pesaha svētkos.

Lieldienas nāk ar unikālu pieredzi © DIENA(16)

Mūsdienās, arī esot attālināti, mēs varam būt vienoti, būt kopā, sarunāties, pat redzēt cits citu – intervijā Romānam Meļņikam saka Rīgas Mateja baptistu draudzes sludinātājs Matīss Babrovskis