Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Gundega Repše

Stacija Surogāti

Pārmaiņas notiek tik strauji, ka tikai dumiķi var cerēt uz mūžīgo dzīvi valsts varas apkampienos. Šobrīd jāuztraucas ir ikvienam.

Elēģija

…mutautiņš slapjš no sprediķa par cilvēcības valodu, par iekļaujošo bezsētu mīlestību pret cietumniekiem un izkropļotiem dzīvu vecāku bāreņiem…

Gundega Repše: Dusmu robeža ir pārkāpta

Rakstnieci Gundegu Repši trīs gadus nodarbinājis padomju okupācijas pirmais gads, kas iekausēts romānā Bogene. No sākotnēji 400 lappušu biezā manuskripta grāmatā iekļuvušas mazāk par diviem simtiem

Gundega Repše. Bogene

Izdevniecība Dienas grāmata laidusi klajā sērijas Mēs. Latvija, XX gadsimts nākamo darbu - Gundegas Repšes romānu Bogene, kas vēsta par 1940.-41. gada notikumiem Latvijā,_ _informēja izdevniecības pārstāve Ieva Grabe.

Gundega Repše, Kaspars Goba. Rīgas salas

Rīga 2014 programmā iznākusi Gundegas Repšes un Kaspara Gobas grāmata Rīgas salas, informēja Elm Media pārstāve Ieva Goba. Grāmata tapusi tematiskās līnijas_ Ceļu karte _ietvaros un tajā apkopotas Gundegas Repšes esejistiskas apceres par Rīgas esošo un izzudušo salu dzīvi un Kaspara Gobas dokumentālās fotogrāfijas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide