Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Jaunais Rīgas teātris

Mūžībā devusies aktrise Regīna Razuma

Svētdien, 14. maijā, mūžībā devusies Jaunā Rīgas teātra aktrise Regīna Razuma (22.09.1951-14.05.2023), vēstīts teātra sociālajā vietnē Facebook.

Par ko tu sapņo? Intervija ar aktieri Andri Keišu

"Tev šķiet, ka kaut ko varētu atrisināt vienkāršāk, bet Jurim Poškum nepatīk vienkārši risinājumi, un tikai pēc tam saproti šo nevienkāršo risinājumu skaistumu," par sadarbību ar režisoru Juri Pošku saka aktieris Andris Keišs, kurš atveido galveno lomu jaunajā filmā Saule spīd 24 stundas

Atklātā vēstulē Jaunā Rīgas teātra darbinieki aicina rast risinājumu bezgalīgajai teātra rekonstrukcijai

Jaunā Rīgas teātra darbinieki nosūtījuši atklātu vēstuli valsts augstākajām amatpersonām ar aicinājumu nodrošināt JRT atgriešanos teātra vēsturiskajā ēkā Lāčplēša ielā 25 2023. gadā. Vēstulē tiek pārmests, ka VAS Valsts nekustamie īpašumi nespēj noteikt pamatotus termiņus ēkas pabeigšanai un uzsvērts, ka JRT darbinieki neatbalsta VNĪ atbildības novelšanu uz darbu izpildītājiem.

JRT projekta būvnieks prasa samaksu par jau apmaksātiem rēķiniem

Ņemot vērā Jaunā Rīgas teātra (JRT) projekta būvnieka – pilnsabiedrības SBSC (Skonto būve un Skonto Construction) – pieprasīto papildu avansu 2,4 miljonu eiro apmērā būvniecības turpināšanai, VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) pieprasīja būvniekam iesniegt sarakstu ar pamatojumu par avansa nepieciešamību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide