Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +14 °C
Apmācies
Sestdiena, 28. marts
Ginta, Gunda, Gunta

Viena tīne x 1 000 000

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nejēga
N
Bet mums bija un būs Kivičs ar savu daiļavu!
dakteris
d
Sitai debilajai tinei, kura ir, visticamak psihiski slima vai dauna slimniece, ista vieta trako maja, bet ne vinu vel slavet. Izkatas, ka Kalate varetu but Gretas palatas lidzdzivotaja trako nama.
Hunveibini 2.0
H
Marksisti rokrokaa ar globaalistiem atkaarto vadonja Mao sheemas, par lielgabalu galju izmantojot sazombeetus un kreisi indoktrineetus gjimnaazistus. https://en.wikipedia.org/wiki/Red_Guards
Pravietisnejaukais
P
Par "kultiem" viss pareizi, bet aicinu pievērst uzmanību tam, ka "reliģijas" nevar būt vairākas. Reliģija - atgriešanās pie Dieva caur Jēzus Kristus vietniecisko upuri , RELIĢIJA ir viena. Ja kāds grib iestāstīt, ka Grētas pielūgšana ir reliģija, tad tas nesaprot, ko runā. PS. Ievēroju, ka šīs komentāru kopas autori ir diezgan vienoti klimata histērijas novērtējumā. Secinu, ka ar mūsu sabiedrību nav nemaz tik slikti, kā mēs domājam. Veiksmīgu Jauno gadu!
snm
s
Ja kādam rodas jautājums, kāpēc Grēta tā riebjas cilvēkiem, atbilde ir ļoti vienkārša: Grēta ir OIK simbols. OIK nav vietējo blēžu izgudrojums, OIK ir Eiropas Savienības iepriekšējā Zaļā kursa rezultāts. Ar jauno Zaļo kursu OIK būs kā PVN pie katras preces, tikai čekā šis zaļais nodoklis nebūs norādīts, cenas augs it kā pašas no sevis. Skaitļos tie ir 260-300 miljardi katru gadu, ko nāksies maksāt ES valstu pilsoņiem. Cilvēkiem riebjas OIK, lai kā tā sauktos katrā valstī. Un Grēta ir OIK iemiesojums.
Politpalete
P
Zaļais Kurss ir sarkano agendas projekts. http://joannenova.com.au/tag/climate-money/
 • 8
 • 0
Dostojevskis>snm
D
"Ja kādam rodas jautājums, kāpēc Grēta tā riebjas cilvēkiem, atbilde ir ļoti vienkārša": Dievs cilvēkam ir devis spēju sajust riebumu pret meliem. Protams, šo sajūtu var apslāpēt, bet, vienalga... tā laužas uz āru.
 • 19
 • 1
>:-)
&
Ko mēs par to tunbergu ? Mums taču ir alternatīva. Atceries "Sūnu ciemu" un "Laimes Lāci ":D Šiem, tāda nav :D
paskaidrojums
p
Kolātes jaunkundz, zviedru grietiņu neņem par pilnu un apsmej ne jau tāpēc, ka justu nepatiku pret sievieti (jā jā, 16 sasniegusi, normālos laikos taisītos precēties), bet tāpēc, ka nabaga zviedru sādžas muļķīti ar slimiem nerviem ceļ pasaules godā, kad viņa NEKO NAV IZDARĪJUSI. Tieši tāpat kā jūsu tiešsaiste nav izglītība, grietiņas histērija nav sabiedriskā darbība. Bet baidos, jūs to neapjēgsiet, kamēr visa Eiropas civilizācija ne tik tālā nākotnē neaizrīsies ar sarkanu limonādi no sava stulbuma.
>:-)
&
"Doktors Haiders sācis ēst " (╯▔皿▔) Padomju laikos bija tāds amerikāņu doktors Haiders, kurš itkā diendienā piketēja(jeb pat bija pieteicis bada streiku) pie baltā nama pret ASV politiku. Beigās izrādījās prasts Vašingtonas bomzis, kam krievu TV piemaksāja par intervijām. Izskatās , ka vēsture atkārtojas...
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Doktors Haiders bija pārspējis kamieli, jo neēda 127 dienas! Un boļševiku propaganda nekaunējās šo laist ēterā!
 • 13
 • 0
Vecsčekists
V
Vēl bija arī Samanta Smita, kura "cīnījās par mieru". Interesanti, ka sabrūkot CCCP, Rietumu valstīs miera aizstāvju kustība izplēnēja tik pat ātri, kā vācu nacisms pēc Hitlera sagrāves... sagadīšanās... noteikti!
 • 22
 • 0
Asterix
A
Un jūs domājat ka tagad ir kaut kas savādāk?! Dažs labs Eiropu neieradz ne acu galā un tikai gaida kad tā pašiznīcināsies!
 • 10
 • 5
ha, ha
h
Pret zaļu pļutku var palīdzēt Sorbex.
ļuļa > margarēta
ļ
nu, ja godīgi, es domāju, ka šitā meitene agri vai drusku vēlāk ņems galu, tad arī reliģija ar pravieti būs gatava. vecāki, jaunie jāzeps un marija, varēs sacerēt moderno bībeli. palasījos par šito viņas slimību, aspergeru. cilvēkam esot tieksme maniakāli koncentrēties uz tikai vienu lietu, neko citu neredzot. jo viņam vairāk ļaujot par šo vienu letu domāt, jo cilvēkam paliekot sūdīgāk, līdz pat maniakālām depresijām, pašnāvībām utt. vienīgais veids, ka mazināt negatīvās ietekmes, esot censties novērst s''ada cilvēka uzmanību uz kaut ko citu, kas viņu satrauc mazāk. grietas vecāki dara tieši pretējo. uzstāšanās ano skaidri parādīja, ka meitene ir uz nervu sabrukuma robežas. tā ka nelaba gala jautājums ir tikai un vienīgi laika jautājums. bet vecāki būtu jātiesā un jāatņem vecāku tiesības.
Pravietisnejaukais> Ļuļa
P
Ļuļa, ja cilvēki pielūgs Grētas mūmiju, tā nebūs reliģija, tas būs kults. Šie jēdzieni ir absolūti atšķirīgi pēc satura, lai gan dažreiz ir kāda līdzība pēc formas. Zinošam cilvēkam tas ir tik pat skaidrs, kā arī tas, ka nevajag pārlieku aizrautīgi ņirgāties par Bībeli. Jo, arī Tev var gadīties "ieraudzīt spožu gaismu uz Damaskas ceļa". Un tad, esi droša, šo cīņu pret Dievu būs sasodīti nepatīkami atcerēties. Vari trīs reizes minēt, kā es to zinu... .
 • 6
 • 1
paskaidrojums
p
Tev un citiem, kam nav spēka izlasīt košerpēdijā, kas ir Aspergers un kas ir Autisms. Aspergera sindroms, jeb, latviski, nosliece, ir nevēlēšanās čupoties barā un vēlēšanās ilgi interesēties par vienu tēmu. Nekā nenormāla, tāpat kā par nenormālu neuzskata dažu ļaužu vēlēšanos sist laukā zobus par to, ka ģīmis nepatīk. Bet āķis ir tur, ka globālā košerpsiholoģija iztaisījusi diversiju, lai piespiestu uzskatīt trakos par normāliem - Aspergers pasludināts par vienlīdzīgu ar Autismu - psihisku slimību pie kuras nav iespējams normāls kontakts ar cilvēkiem un saprašana, ka sabiedrībā ir noteikumi. Tad lūk, grietiņai ir nevis Aspergers, jo tad viņa studētu bioloģiju, bet Autisms vieglā formā.
 • 9
 • 7
klimata relikvija
k
Briselē tiks uzcelts Grētas mauzolejs ar jahtu... Pielūdzēji stāvēs rindās, lai apskatītu mūmiju...
 • 16
 • 0
ha, ha
h
Garīgi slims bērns padarīts par Sorosa mazgadīgo padauzu.
jautājums
j
"Viena tīne x 1 000 000" - Vārdnīca: tīne ir liels, apaļš koka trauks ar vāku. Gaļas tīne, miltu tīne, drēbju tīne. Vai naftu turpmāk mērīs nevis mucās, bet tīnēs?
Darbs tiešsaistē no mājām
D
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ...............>>>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m
hmm
h
Agrāk likās - cik šausmīgi, ka Viduslaikos eksistēja inkvizīcija un tika dedzinātas raganas. Bet paskatoties uz grētām un sorosiem, rodas ķecerīga doma, ka varbūt Viduslaiku sabiedrībai tomēr bija taisnība?
Globalizatoru inkvizīcija
G
https://principia-scientific.org/climate-bombshell-audit-exposes-ipcc-data-as-careless-and-amateur/
 • 1
 • 0
idiotu gēnam
i
Neesi pamanījis vienu būtisku niansi, ka mūsdienu grētas un sorosi nav "izglītoti kungi, kas zina augu ārstnieciskās īpašības". Imigrācijai nav ārstniecisku īpašību un arī OIK nav ārstniecisku īpašību.
 • 18
 • 0
idiotu gēni
i
Viduslaiku Latvijā raganas ķerstīja īpaši daudz. Vienu tādu izglītotu kungu Kurzemē sadedzināja sārtā tikai par to, ka šis zināja augu ārstnieciskās īpašības. Vai tiešām ir tik ļoti nepieciešams pierādīt, ka starp Grētas atbalstītājiem un pretiniekiem nav atšķirību? https://twitter.com/RealSaavedra/status/1179908480322289664
 • 0
 • 7
ļuļa
ļ
un vispār mani biedē apstāklis, ka visā šitajā klimata debatē fakti un zinātne tiek aistāti ar ticību. pieliekam tam klāt to, ka šitie paši autores apdziedātie jaunieši tikai daļēji spēj uztvert garākus lasītos tekstus, vai nespēj vispār izprast lasīto (tepat dienā nesen bija raksts par to), tad vispār baisi paliek. neizglītoti, skolu bastojoši un lasīt neprotoši idioti lems tagad, kā mums visiem citiem dzīvot. un to visu, protams, izmanto atsevišķi veikli darboņi, kas uz to visu nopelnīs miljonu. tikai viena lieta - visi šie mazgadīgie muļķi ir aizmirsuši vienu lietu, vai arī nekad to nav zinājuši - jebkur revolūcija kā pirmos apēd pati savus bērnus.
nepareizi
n
Darboņi uz to nopelnīs Miljardus, nevis miljonu! http://joannenova.com.au/2015/07/spot-the-vested-interest-the-1-5-trillion-climate-change-industry/
 • 14
 • 0
Margarēta
M
Neizglītoti, bastojoši un SAZĀĻOTI. Konkrēti šī meitene ar visu un viņas psihisko problēmu buķeti pavisam noteikti ir uz spēcīgām zālītēm, kas pavisam noteikti nepadara realitāti uztveramāku.
 • 16
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli


Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata