Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

LOSP

LOSP atbalsta Laflora virzīto vēja parku ieceres projektu Jelgavas novadā

Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) atbalsta Laflora virzīto vēja parku ieceres projektu Jelgavas novadā Kaigu purvā, jo vēja enerģija ir viens no videi draudzīgākajiem enerģijas avotiem un projekts palīdzēs Latvijai tuvināties nospraustajiem klimata mērķiem, aģentūrai LETA pauda LOSP.

Līdz sezonai pievilks grožus

Līdz jaunajai ražai Saeimas Tautsaimniecības komisija sadarbībā ar lauksaimnieku organizācijām un ministrijām nolēmusi noteikt stingrākus nosacījumus, lai apkarotu ēnu ekonomiku, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

LOSP: Krievijas sankciju pagarinājums palielina raizes par lauksaimniecības nākotni

Lai gan Krievijas prezidenta Vladimira Putina lēmums pagarināt Eiropas Savienības lauksaimniecības produktu importa embargo bija prognozējams solis, zemniekiem tas rada raizes par lauksaimniecības nozaru nākotni, aģentūrai LETA atzina Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) vadītājs Edgars Treibergs.

LOSP: Lauksaimniekiem šogad nepieciešams 21 miljona eiro valsts papildu atbalsts

Lai nodrošinātu līdzvērtīgus ražošanas apstākļus ar pārējiem Eiropas Savienības (ES) lauksaimniekiem, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) pieprasa konkrētu valdības rīcību, piešķirot nozarei šogad papildus vismaz 21 miljonu eiro, bet turpmākajos gados - vidēji 32 miljonus eiro ik gadu.

LOSP: Gada lielākais panākums - subsīdiju neaplikšana ar nodokli; gada neraža - piena cenu kritums

Šā gada lielākie panākumi lauksaimniecībā ir valsts un Eiropas Savienības subsīdiju neaplikšana ar nodokli, kā tas iepriekš bija plānots, kā arī atzinīgi vērtējams politiķu lēmums atļaut izmantot marķēto dīzeļdegvielu arī produkcijas pārvadāšanai, aģentūrai LETA atzina Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes vadītājs Edgars Treibergs.

LOSP: Marķētā dīzeļdegviela sakārtos sistēmu atbilstoši nozares vajadzībām

Lai gan dažas zemnieku organizācijas paudušas neapmierinātību ar valdības lēmumu turpmāk bezakcīzes dīzeļdegvielu atbilstoši iezīmēt jeb marķēt, šis jauninājums ir nepieciešams un sakārtos dīzeļdegvielas lietošanu atbilstoši jomas vajadzībām, atzīst Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide