Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

LOSP

Gūtmanis: Ceram, ka šis gads būs labāks par iepriekšējo

Par PVN likmju izmaiņu Latvijai raksturīgajiem augļiem un dārzeņiem ietekmi uz nozari, kā arī par lauksaimnieku kopējo noskaņojumu Guntars Gūte sarunājas ar Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) valdes priekšsēdētāju Gunti Gūtmani.

LOSP atbalsta Gerharda atkārtotu iecelšanu par zemkopības ministru

Biedrība Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina 14. Saeimā ievēlētās politiskās partijas, kas uzsākušas sarunas par valdības izveidošanu, zemkopības ministra amatā virzīt līdzšinējo zemkopības ministru Kasparu Gerhardu, aģentūru LETA informē biedrībā.

Jāsamazina PVN un akcīze

Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) jau gadiem visās iespējamās diskusijās aicina Latvijas Saeimu, valdību un iesaistītās ministrijas samazināt PVN pārtikai, tomēr šobrīd to pastiprina esošā situācija enerģētikas un pārtikas tirgū. Proti, cenas aug dramatiski, bet atalgojums un pensiju sistēma izmaiņām pielāgojas lēni.

LOSP atbalsta Laflora virzīto vēja parku ieceres projektu Jelgavas novadā

Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) atbalsta Laflora virzīto vēja parku ieceres projektu Jelgavas novadā Kaigu purvā, jo vēja enerģija ir viens no videi draudzīgākajiem enerģijas avotiem un projekts palīdzēs Latvijai tuvināties nospraustajiem klimata mērķiem, aģentūrai LETA pauda LOSP.

LOSP vēlas samazinātās PVN likmes arī gaļas un piena produktiem

Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) nākamgad plāno strādāt pie tā, lai panāktu samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes ieviešanu arī gaļas un piena produktiem līdzīgi, kā tas ir Latvijai raksturīgajiem augļiem, ogām un dārzeņiem, aģentūru LETA informēja LOSP sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Garkalne.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide